we're all mad here.

Láska4

20. října 2012 v 18:46 | Kristý |  Láska
On vypráví , že se rozešel se svou holkou. . .

nejlepší kamarád se ho ptá : co se stalo ?
ON : Byla na mě moc . . moc nudná .
Jeho kamarád : Jak můžeš tohle říct ? Co udělala špatně ?
ON : No jo , zaprvé myslela jenom na svůj vzhled , musela vždycky vypadat dobře , vždycky jí tak dlouho trvalo než se oblíkla , namalovala a to všechno ! byla tak nejistá . .
Kamarád : Takže si jí zlomil srdce , protože chtěla , aby si očima zůstal jen u ní ? Protože chtěla aby si viděl že máš tu nejhezčí holku na světě a nemyslel na jiné ? Fajn .
ON : Taky mi často volala a psala a ptala se s kým a kde jsem . . Říkala mi , že nemám kouřit a pít . . je moc oddaná !
Jeho kamarád ale jenom : Takže si jí zlomil srdce , protože se stará o to jak ti je ? Protože se o tebe tak moc bojí ? A protože její největší obavou je , že o tebe přijde ? Tak to pak jo . .
ON : Ale . . eh . No vždycky se strašně rychle rozbrečí , když jí řeknu něco lehce hnusnýho . Nedokáže nic snést ! Je to malá uřvaná holka .
A zase jeho kamarád jen : Takže si jí zlomil srdce , protože má city a dokáže je ukázat ? A že chtěla slyšet jak řekneš , že jí miluješ ? Tak to potom jo . . .
ON KOKTAVĚ : Ale. . A pak pokračoval . No víš přece , že začla tak rychle žárlit ! Nemohl jsem ani promluvit s jinou holkou . . prostě otravuje ! Musel jsem to před ní skrývat aby nešílela !
A kamarád zase : Takže si jí zlomil srdce , protože chtěla aby ses jí trošku zavázal ? Ona si myslela že jsi věrný . . Ale ty jsi jí lhal . . určitě by se to později dozvěděla a tím bys jí ublížil ještě víc ! Chtěla jenom toho kluka , který miluje jenom ji . .
ON : Ale ona . .
Kamarád ho umlčel : Zlomil si jí srdce , protože je pro tebe až moc dobrá ? Protože pro tebe chtěla jen to nejlepší ? Teď je její srdce zlomené , jenom protože jsi sobecký . A jsi doufám na sebe pyšný ?
ON na to ale : Zlomil jsem jí srdce , protože jsem se nemohl dívat na to , co se stalo . . Co se to s námi stalo ?
Kamarád : Ztratil si holku , která tě milovala jako žádná jiná předtím . . Vidíš ? Ty si jí nechtěl , když jediné , co chtěla ona jsi byl ty , jenom ty ! To se stalo . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rosse Rosse | Web | 20. října 2012 v 18:49 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající