we're all mad here.

Vánoce

23. prosince 2012 v 21:11 | Kristý |  Kristýnka (všechno možný)
Vánoce už jsou zítra
Jak asi všichni víte, zítra jsou VÁNOCE. Já je miluju,protože se sejdeme celá rodina a povídáme si o všem. Mě skoro nikdy nešlo o dárky,ale o bramborovym salátu. Já ho zbožňuju jedině od maminky. Už jsem jich ochutnala snad 1 000 000 a ničemu se nevyrovná. Veliký DÍKY patří hlavně mamce. :)
Chci popřát našim čtenářům Krásné Vánoce. Ať se Vám splní všechno po čem toužíte. Hlavně se nezraňte a buďte fit. Nezapomeňte na své rodiče a prarodiče. Také žijí a mají srdce. Mějte veliký zážitek a plno vzpomínků.
Dárky jsou mým potěšením a hlavně chci ukazát rodině,že jsem na ně nezapoměla. Jsou vždycky mooooooc šťastný a každou chvíli mi to chválí. Doufám,že tenhle rok budou spokojeni.
Taky na Vánoce, chodím s mojím psem ven. Má to moc ráda a ví,že nikdy na ní nezapomenu. Dostane hlavně svoje oblíbený a někdy mě chce láskou sežrat. Ťuňťa. :3
Cukrový se sestrou sežere na Vánoce spoustu,ale pokaždé si necháme místo na saláteček. Máme tento rok 9 druhů a nevím co s tím budem dělat. :D
Musim taky popřát Louisovi a svýmu taťkovi, jelikož mají stejný den narozeniny. Je to veliká náhoda a proto je mám tak ráda. Apoň nikdy nezapomenu,kdy má Louis narozeniny.
Jak se těšíte na Vánoce?
Milujete taky tak Vánoce jako já?
Co si tento rok přejete?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající