we're all mad here.

Leden 2013

Kiss You

12. ledna 2013 v 8:25 | Kristý |  One Direction
Tak jak se Vám líbí video na Kiss You? Mně strašně mooooc a poprvé jsem málem omdlela. Oni jsou naprosto dokonalí, vtipní, milí, šťastní, přátelští, ..... světově krásní. Mám je moc ráda.
Stejně jsou nejhezčí v námořnickým. Bobínci moji. Je to neuvěřitelná písnička a kdyby nebyli,tak nevím co bych bez nich dělala. Oni mě najvíce změnili a naučili tolik věcí,že až je uvidim,tak jim musím hrozně moc poděkovat.
Jako 14 916 923 zhlédnutí je pokrok.
Pár foteček,které jsem ulovila na Facebooku.


Mám ji strašně ráda.

Boží fotky. Boží video. Boží zpěváci. Boží všechno

Perrie&Zayn

10. ledna 2013 v 20:50 | Kristý |  One Direction
Tak co si myslíte o Perrie a Zaynovi?
Já osobně je mám ráda. Dokonale se k sobě hodí a mají podobný povahy,který mají moc rádi. Konečně se našli a doufám,že jim to dlouho vydrží. Jsou prostě DOKONALÍ a vždycky budou. Sice jsem jí ze začátku neměla ráda kvůli tomu,že byla zmalovaná,ale teď se docela krotí a je překrásně namalovaná. Závidim. Myslim si,že budou mít úžasnou rodinku.


Tahle fotky je sama o sobě krásná a dokonalá,protože na ní je ta nejdokonalejší osoba. Má úžasnou postavu a úsměv má andělský. Chci být jako ona. :)


A tahle fotky mě dostala na konec mého sebevědomí. Ona je jako neuvěřitelně krásný anděl s obrovskýma křídlama až k nebi.


Mně se osobně líbí úplně všechny fotky Zayna,ale vybrat jednu jedinou bylo těžký a vyhrála to tahle. Je z doby daleké a je tam o mnohem mladší. Na všech fotkách je okouzlující. A do čtverice dáme nejdokonalejší.


Snad ze včerejška tahle fotka byla na všech stránkách a je naprosto kouzelná. Na 100% jsem dostala slzy do očí. Bůh.

Sportovec/sportovkyně

1. ledna 2013 v 20:29 | Kristý

Sportovec
Možná nemá čas chodit každý den ven. Nechodí se přes víkend bavit, protože má zápas. Netráví svoje volna s cigaretou a flaškou v ruce. Nemá ve škole ukázkové známky. Jeho kamarádi si možná myslí, že na ně zapomněl, nebo že na ně kašle, jenže oni nevědí že se právě snaží něčeho dosáhnout. Čas, který oni tráví venku, on tráví na tréninku a tvrdě maká. Kapky, které ostatní vypijí on ze sebe vypotí. Ale když ostatní budou někde na dně, tak právě on bude ten který bude vítězit ve sportu, který miluje, a pro který obětoval roky svého života..!
Tak držte huby a nepomlouvejte tyhle lidi! Jsem jeden z nich.
Sama Vím, jak je těžké být sportovce, ale pro mě je to šťastný život a bez sportu bych nemohla žít. Né jenom kvůli tomu, že jsem hyperaktivní,ale tam taky jde o společnost. Já nemám ráda být doma a nudit se. To bych nezvládla i tak už o víkendu se nudím, ale pak někam zajdu a vše je v pořádku.
Já jsem taky tak trochu pártyovej člověk. Já párty miluju, ale když jsem ve společnosti kterou moc neznám,není to pro mě moc dobrý. Jsem kamarádská,ale už mě zradilo tolik kamarádu,že se čím dál tím víc bojim a dávám si pozor. Pro to si asi všichni myslí, že se přetvařuju, ale není to pravda. Ve společnosti, kterou neznám jsem jiná,než ve společnosti,kterou znám od malička. Já nikdy nejsem nasraná, když mě někdo odkopne, nemá mě rád, pomlouvá mě, mě to je spíše líto. Udělala jsem tolik dobra a nikdo si na to nevzpomene,ale řeknu ošklivou pravdu a je vše na vždy v paměti. Mrzí mě to. Teď se mi taky stalo,že jsem věřila někomu a on mě ze dne na den odkopnul bez žádný připomínky. Je to teď těžké bez něho nemluvit, ale nechce už,tak to musim nechat a jít dál. Doufám,že se bude mít dobře. Nebudu žít v nenávisti, je to zbytečný.
Můj vysněný sport je florbal. V 25. Ledna budu mít roční výročí a pak napíšu o tomto sportu více. Budu mít více zkušeností.
Děkuju moc za trpělivost a za přečtení.
Kristý

Rok 2013

1. ledna 2013 v 18:28 | Kristý&Lizouš&Andiiik

Omlouvám se,že píšu za všechny! (pro adminky)

Ráda bych vám popřála šťastný Nový Rok 2013. Ať se Vám splní úplně všechno po čem toužíte. Doufám,že jste si to dneska/včéra moooc užili. Já jsem si to rozhodně užila a dlouho nebudu moct chodit na pařby. Je to špatný,mám zase velikej trapas,ale hlavní,že byla sranda:)
Rok 2013 bude těžký,ale to je každý rok. Budeme mít překážky,ale i štěstí,které nám pomůže. Těším se až mi do komentů začnete psát vaše příhody,nebo psát články na přání,nebo co si vymyslíte. Já Vám to chci jenom zpříjemnit a když se mnou někdo bude takhle spolupracovat tak budu jen ráda.
Jsem ráda,že tady je,bylo 1000 lidí. Moooooooooooooc Vám za všechny z celého srdce děkujem,je to úžasný pocit,když si to nepíšu jenom sama pro sebe,ale konečně si někdo moje články čte. Moc Vám děkuju. Doufám,že to dáme na 2000. Možná udělám nějakou soutěž o dárky,ale nejdříve to musim probrat. Chcete? Když tak napište.
To je doufám vše a ještě jednou šťastný Nový Rok 2013. Mám Vás ráda.

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající