we're all mad here.

Sportovec/sportovkyně

1. ledna 2013 v 20:29 | Kristý

Sportovec
Možná nemá čas chodit každý den ven. Nechodí se přes víkend bavit, protože má zápas. Netráví svoje volna s cigaretou a flaškou v ruce. Nemá ve škole ukázkové známky. Jeho kamarádi si možná myslí, že na ně zapomněl, nebo že na ně kašle, jenže oni nevědí že se právě snaží něčeho dosáhnout. Čas, který oni tráví venku, on tráví na tréninku a tvrdě maká. Kapky, které ostatní vypijí on ze sebe vypotí. Ale když ostatní budou někde na dně, tak právě on bude ten který bude vítězit ve sportu, který miluje, a pro který obětoval roky svého života..!
Tak držte huby a nepomlouvejte tyhle lidi! Jsem jeden z nich.
Sama Vím, jak je těžké být sportovce, ale pro mě je to šťastný život a bez sportu bych nemohla žít. Né jenom kvůli tomu, že jsem hyperaktivní,ale tam taky jde o společnost. Já nemám ráda být doma a nudit se. To bych nezvládla i tak už o víkendu se nudím, ale pak někam zajdu a vše je v pořádku.
Já jsem taky tak trochu pártyovej člověk. Já párty miluju, ale když jsem ve společnosti kterou moc neznám,není to pro mě moc dobrý. Jsem kamarádská,ale už mě zradilo tolik kamarádu,že se čím dál tím víc bojim a dávám si pozor. Pro to si asi všichni myslí, že se přetvařuju, ale není to pravda. Ve společnosti, kterou neznám jsem jiná,než ve společnosti,kterou znám od malička. Já nikdy nejsem nasraná, když mě někdo odkopne, nemá mě rád, pomlouvá mě, mě to je spíše líto. Udělala jsem tolik dobra a nikdo si na to nevzpomene,ale řeknu ošklivou pravdu a je vše na vždy v paměti. Mrzí mě to. Teď se mi taky stalo,že jsem věřila někomu a on mě ze dne na den odkopnul bez žádný připomínky. Je to teď těžké bez něho nemluvit, ale nechce už,tak to musim nechat a jít dál. Doufám,že se bude mít dobře. Nebudu žít v nenávisti, je to zbytečný.
Můj vysněný sport je florbal. V 25. Ledna budu mít roční výročí a pak napíšu o tomto sportu více. Budu mít více zkušeností.
Děkuju moc za trpělivost a za přečtení.
Kristý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající