we're all mad here.

Únor 2013

One way or another- 1D

22. února 2013 v 14:17 | Kristý |  One Direction
Tak tuhle písničku naprosto miluju, protože je z filmu Protivný sprostý holky a ten film znám od malička a miluju. Jsem naprosto šťastná, že to zazpívali. Děkuju jim snad 1 000 000krát. Pouštím celej den a celou noc.
Docela jsem se divila, že se líbí i mojí sestře. One je moc nemá ráda, protože je mám ráda já. :D Včera uznala,že je tahle písnička a tento videoklip hooodně povedený a to je co říct, když je před pár dny neměla ráda. Jsem konečně veselý člověk!

Pak tady máte videoklip, který se mi líbí: http://www.youtube.com/watch?v=36mCEZzzQ3o
Dvě fotky, protože jsou povedený.


Tyhle dvě fotky miluju. Jsou nejlepší a vždycky budou!


Líbí se Vám tento klip?

Vtípek#3

20. února 2013 v 21:24 | Kristý |  Vtipy
Přijde mladík do cukrárny a ptá se prodavačky:
"Máte perníkové srdce s nápisem Jsi moje jediná?"
"Ano, máme."
"Tak pětkrát.

Vtípek#2

19. února 2013 v 20:37 | Kristý |  Vtipy
Ta tvoje mladá je divná
Tady Tereza, proč jsem divná?
Ježiš sorry, já myslel jinou.
JAKOU JINOU!!!
:DDDDD

Vtípek#1

18. února 2013 v 21:35 | Kristý |  Vtipy
Přijde muž domů a volá na manželku:
"Vezmi šaty, stará, vyhrál jsem pět miliónů!"
"A které si mám vzít?" ptá se šťastně žena.
"Všechny... a vypadni!"
:D:D:D:D:D:D:D:D
Chci se Vás zeptat. Jaký tak chcete články? (potřebuju se nějak inspirovat)

Pearl Harbor

16. února 2013 v 14:48 | Kristý
Viděl jste někdo tento úžasný film? Jestli ne,tak si ho na 100% stáhněte a doufám, že nebudete litovat. Je to sice tak trochu o válce,ale taky o lásce, smrti a spravedlnosti. Vždycky na konci příšerně brečim, protože mi nejvíc dojme a jsem z toho pak příšerně smutná. Tento film naprosto miluju už 5 let, opravdu 5 let a je to neuvěřitelný zjistit to číslo.
V hlavní roli hráli Josh Harnett (Danny) , Ben Affleck (Rafe) a Kate Beckinsale (Evelyn) .Musim říct opravdu nejlepší výběr rolí. Byli úžasní.
Určitě si taky zamilujete tento film a jestli jste si ho zamilovali, můžete nám o tom taky něco říct! :)
Tady máte taky link na youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=-iplx9b9WVU
Pak jestli chcete píseň u který si hned vzpomenete na tu nešťastnou chvíli. Vždycky uklidní.
http://www.youtube.com/watch?v=opP4PcZ7aN4
Nejlepší píseň, nejlepší film, nejlepší herci, nejlepší místo............ Všechno nejlepší!


P!nk v Praze

15. února 2013 v 19:05 | Lizouš |  Music
10. května bude, jak asi hodně lidí ví, v Praze legendární zpěvačka P!nk se svou tour "The Truth About Love"! Já už mám lístky a určitě jedu! Hrozně se těším, protože mám P!nk hodně ráda a její nový album "The Truth About Love" (podle něj se jmenuje i ta tour) v překladu "Pravda o lásce" je úplně skvělý! Chtěla bych se vás zeptat, jestli ještě někdo jede do tý Prahy na P!nk? Pište do komentů jestli jedete, chcete jet nebo P!nk vůbec nemáte rádi. Já už se moc těším!


Lizouš Líbající

Svátek zamilovaných!

14. února 2013 v 17:49 | Kristý
Tak dneska je pro zamilovaný velký den, protože se nejvíce užijou. Přeju jim to za celej tento blog a ať na tento den nikdy nezapomenou. Byla jsem už hodněkrát zamilovaná, ale v tuhle dobu nějak na to nemám čas, radši se věnuji kamarádům a svým zájmům. Je láska překrásná, ale vždycky mi udělá největší problém.
Já si radši dneska udělám pohodovej večer s rodinou. Budu koukat na fotbal a hrát Poua. Miluju tu hru a dokážu být na ní klidně 4 hodiny v kuse. Jednou se mi to totiž podařilo.:D Doufám,že i pro nezamilovaný bude tento den krásný a jestli se chcete pochlubitm Můžete!Milovat znamená bojovat s překážkami nejen kolem sebe ale i v sobě samém.

Realita

10. února 2013 v 8:48 | Kristý |  Články k tématu týdne
Realita je naprosto krutá. Moc jí nemám ráda,ale musím s ní žít, je to život a já s tím nic neudělám!
Zezačátku mi vůbec nevadila, protože se málo lhalo a lidi byli jinčí, ale bohužel teď se lže na každém rohu všichni samozřejmě pomlouvaj jako kdyby neměli svoje strarosti a musej řešit někoho jinýho a jsou úplně falešný. To je teď prostě v modě a neudělá se s tím nic, leda že by lidi na to přišli sami a poučili se,ale všichni mají naprostou pravdu, můžou si dělat co chtěj, jsou nejchytřejší a proto všichni propadaj!
Rozhodla jsem se,že nebudu řešit jiný a te'd je taky neřešim,jen jsem vám chtěla napsat jak je podle mě realita. Je to krutá věc!
Chceš napsat nějaký článek? Pošli na email lizous.blog@seznam.cz

Plyšový medvídek

2. února 2013 v 13:16 | Kristý |  Články k tématu týdne
Můj plyšák
Bylo mi 2 roky a moje sestřička vyhrála turnaj a dostala plyšáka mývala. Mé se nehorázně líbil,tak jsem si ho přivlastnila a teď je můj až do teď a budem semnou celičkou dobu.
Chodila jsem s ním hlavně do školky,protože jsem byla malá a naprosto všichni mi ho záviděli. (doteď nevím proč). Byl heboučký a hlavně skoro opravdový. Vůbec jsem ho z ruky nedávala. Všichni mi ho totiž chtěli ukrást a někdy se mi stalo,že mi ho vzali domů. Byla jsem naštvaná. Nebylo to pro mě moc dobrý,protože byl můj.

A přesně si pamatuju dvě historky.
První historka se mi přihodila,když jsme uklízeli pokojíček. Někam mi sestra dala a nemohla jsem ho najít snad týden. Byla jsem smutná a všichni se mi ptali proč? Nemohla jsem ho najít,prostě nemohla. Kdybych neměla svojí maminku, tak by byl pořád na tom stejným místě a to by mě štvalo. Opravdu. Všechno dobře dopadlo,mamka ho našla a já byla zas happy.

Druhá historka byla trošku divná,ale každý se splete. Jedna holka měla úplně stejnýho mývala jako já. Bylo to divný,ale nějak mi to nevadilo, proč by mělo. Ona si vzala jednoho dne do školky a já ho zapoměla. Bylo mi smutno,tak jsem si ho výpůjčila a hrála jsem si sním (nebylo to stejný,jako smým). Když jsme odcházeli domu se sestrou,tak jsme ho prostě vzali sebou a úplně jsem zapoměla,že to vůbec není můj. No kdyby ta holka za náma nešla, tak bych měla doma dalšího:DD
Takovýdle ho bych taky chtěla dostat

To je úplně vše. Máte taky nějakou historku se svým plyšákem? Můžete se podělit sem a nebo v emailu. (lizous.blog@seznam.cz) a můžeme ho zvěřejnit. Přeji krásný den.

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající