we're all mad here.

#1yearwithoutCory

13. července 2014 v 21:57 | Liz |  Movies&TVshows
Rok zpátky jsem se probudila v naprosto normální den, necítiila jsem nic neobvyklýho nebo nějaký signál, že je něco špatně. To jsem ale měla. Když jsem si vzala do ruky mobil a podívala jsem se na facebook, byl celý zaspamovaný fotky Coryho, kluka, kterýho jsem znala jen z fotek z Glee a filmu 'Monte Carlo', kde na mě neudělal takový dojem, jaký měl. Viděla jsem, kolik lidí bylo zničených kvůli tomu, co se mu stalo - umřel na (jestli mám správný informace) předávkování heroinem a přebytkem alkoholu, našli ho na hotelovém pokoji. Viděla jsem, jak se všichni trápí a ano, z nějaké části jsem to chápala, přece jenom to byl poměrně známý herec a slyšela jsem, že i dost dobře zpíval, ale nechápala jsem, proč se to tak řeší. Časem jsem to začínala někde číst - za týden po jeho smrti se měli brát s Leaou Michelle, která je s ním bůh ví, jak dlouho. Taky jsem zjistila, že se byl léčit na závyslost na drogách a už byl v naprostém pořádku a pořádně si užíval života. Ale dál? Nic. Po chvilce to lidi přestali řešit a všechno bylo v pořádku, smířili se s tím. Nedávno jsem se ale začala dívat na 'Glee' a konečně jsem to pochopila. Když jsem ho viděla s Leaou aneb Rachel, víte, poznáte to jen z toho jak se
na sebe koukají. Nedokážu si představit, jak to Lea snesla, bože, ten kluk byl jeden z nejúžasnějších kluků na světě (už zase začínám brečet). V seriálu se měli brát, ale nakonec se tam nevzali, ale víte co? I když se nevzali ani tam, ani ve skutečnosti, měl aspoň šanci vidět ji v jejich svatebních šatech. Lea má teď jinýho kluka - nechci k tomu nic říkat, protože ho měla dřív, než to byl vůbec rok a všechno, ale vím, že by to tak Cory chtěl, nechtěl by, aby všichni přestali prožívat svůj život naplno - a když se díváte na její fotky, tak vidíte, že se s tím srovnala, ale když si vzpomenu, jak brečela na pódii Teen Choice Awards (myslím, že to bylo zrovna tohle), tak je mi hrozně líto, že jsem ji nemohla podpořit a říct jí, ať zůstane silná, protože to, co se stalo je prostě..hrozné. Leao, stay strong.


Ale se vší úctou, není jediná, která se s tím musela srovnávat. Nehledě na všechny jeho přátele a rodinu - taky tu jsou jeho fanoušci, zvlášť ti, co sledovali/sledují Glee. Myslím, že jestli to nesledujete, tak to nikdy nepochopíte, protože to, jak tam Cory svou dokonalostí zasahoval bylo úžasné. Bylo těžké se do něj při tom nezamilovat, protože je to prostě.. Slova to nedokážou popsat. Ale ještě lepší než v seriálu, kterému oddal hodně času svého života byl v reálném životě. A já vím, že jsem ho nikdy nepotkala, nikdy jsem neviděla, jak se opravdu chová, ale viděla jsem ho ve videích, na předávání cen, fotkách a taky jsem četla jeho citáty, které při mě budou stát už napořád, Tenhle kluk se vám verve do srdce a už se nepustí. A i kdyby chtěl, vy byste ho nepustili, to mi věřte. Tenhle kluk mohl změnit svět, ale opustil nás už když mu bylo 31 - moc brzy na někoho tak vyjímečného. Cory, pro mě tu budeš už napořád. I když jsem to předtím nechápala, teď už to zcela chápu a nikdy tě opravdu nenechám odejít, protože lidi, které milujeme - i když jsme je nikdy nepotkali - s námi zůstávají navždy v srdci. Nikdy jsem neměla šanci a taky nikdy mít nebudu ti říct, jak moc jsi pro mě, pro nás udělal.
Děkuju, rest in peace.Stay weird&stay strong, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající