we're all mad here.

All the single ladies, now put your hands up.

27. července 2014 v 21:46 | Liz |  My thoughts.

Beyoncé - Single Ladies

hey guyz.
/all the single ladie, all the single ladies oh oh oh/
Vítám vás u dnešního článku, ve kterém jste už možná pochopili, o co jde i když známe mé nesmyslné názvy článku, takže vám to jednoduše prozradím - tento článek je o výhodách toho, být single, aneb nezadaná, s čímž má hodně lidí teď jak vidím problém (hah, já taky), ale chci vám ukázat že to přeci jenom nějaké ty své výhody. Enjoy.

1. Můžete pokukovat po ostatních klucích
Dobře, je pravda, že i když máte kluka, tak samozdřejmě můžete pokukovat a posuzovat ostatní kluky, ale je značný rozdíl mezi pokukování po klucích když jednoho máte a když jste nezadaní. Já tuhle věc na tom, že jsem single miluju, protože to není tak, že bych nesměla s kamarádkama řešit, který kluk byl na fotbale nejhezčí a měl nejlepší zadek.

2. Nemusíte cítit žárlivost k ostatním holkám v jeho okolí
Tahle věc je jedna podle mě z nejdůležitějsích věcí ve vztahu a to žárlivost. Někteří lidi ji berou jako hodně špatnou věc, ale upřímně řečeno si myslím, že by v žádněm vztahu neměla chybět, jelikož když holka závidí pozornost svého kluka ostatním holkám, tak to neznamená že ho chce jen pro sebe, ale že se spíše bojí, aby jí ho nikdo nepřebral. Když jste single, tak se nemuíte bát, že by vám někdo někoho přebral, protože nikoho nemáte (to znělo hnusně). A i kdyby šlo o někoho, kdo se vám líbí, tak technicky žárlit můžete, ale nikdo vám nemůže přebrat někoho, kdo není váš.

3. Nemusíte být vždy namalovaná a vypadat skvělě
Předtím, než začnu s tímto bodem, tak musím uznat, že neplatí u všech vztahů, ale u takové většiny ano. Dnešní vztahy jsou hodně založený na atraktivitě vašeho partnera, což není úplně nejlepší, ale myslím, že si každý přizná, že nesoudí jen podle povhy, ale i podle vzhledu. Myslím, že dnes mají hlavně takový problém kluci - totiž že když jsou zvyklý, že vidí holky namalované a v jejich oblíbených outfitech, tak si na to zvyknou a nepřipadají jim tak krásné, když namalované nejsou. Už jsem to určitě někde psala, že tohle léto se opravdu snažím moc nepoužívat make-up a vypadat naturálně. Vím, že mým kamarádkám je to jedno a podle toho vážně neposuzují, ale upřímně řečeno, kdybych dala klukovi na výběr mezi namalovanou mnou a nenamalovanou mnou, určitě si vybere namalovanou. Na tom být single miluju, že se prostě nemusím vždy snažit vypadat nejlíp, protože když na nikoho nechci zapůsobit, tak je mi docela jedno co si o mém vzhledu budou myslet lidi, které neznám.

4. Nemusíte posouvat kamarády na druhé místo
Opakuji, že tohle též nemusí platit u každého vztahu, ale podle mého posouzení to tak často je. Holky to mají s kamarádkama povětšinou hodně.. nevím, jak bych to měla správně vyjádřit. Vážné, důvěrné a z vlastní zkušenosti vím, že každá holka se prostě musí aspoň někomu svěřit. Když ale konečně jedna z dvou třeba dobrých kamarádek má kluka, tak se kamarádství posouvá trochu dál, protože přece jenom - sakra konečně mám kluka. Když ho nemáte, tak můžete všechen čas, který byste strávili s ním, strávit s kamarády, což je v hodně případech o dost lepší.

5. Nejste vystaveni hejtům a lidi po vás nevyžadují 'sweet couple photos'
Opět opakuju - neplatí u všech. Povětšinou však po tom, co lidi zjistí, že s někým chodíte, tak se často stává, že vám buď na sociálních sítích jako ask.fm, facebook atd. začnou někdy psát, že byste se měli rozejít a zprávy takového typu. Nebo ti, co vám to až moc přejou po vás nebudou chtít žádné fotky, kde byste byli oba a museli byste je někam dávat. Proto taky vůbec nepodporuju to, že si lidi dávají na facebooku někoho do vztahu, když spolu chodí 5 dní. Každopádně, určitě se tomuhle vyhnete a můžete mít celý Instagram zaspamovaný se selfies s kamarády.

Teď se opravdu musím omluvit, protože mám vždy hrozně velký problém, když píšu články do rubriky 'My thoughts' - vždy mám nějaký názor, hodně o článku přemýšlím, ale pak to nedokážu vysvětlit, napsat, takže tohle je všechno, co ze mě pro dnešek vypadlo. Doufám, že se článek líbil a all the single ladies to aspoň nějak pomohlo.
Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Love Lily Love | Web | 28. července 2014 v 10:56 | Reagovat

K tomu 2.bodu když jste do někoho zamilovaní a nechodíte s ním tak prostě stejně žárlíte :D jinak asi souhlasím :)

2 Nu. Nu. | Web | 1. ledna 2015 v 23:10 | Reagovat

Byla jsem zadana dva roky a nikdy me zadny z tehto bodu ani nenapadl natoz aby se stal pravdou :D nebo snad problemem :D a byly to nejlepsi dva roky meho zivota... no... ale jak to tak ctu... jestli to lidi berou takhle tal uz asi nikdy nikoho nenajdu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající