we're all mad here.

Adblock.

18. září 2014 v 20:17 | Liz |  Tips & cool stuff.
Hey there.
Dnes jsem si pro vás připravila další článek do pořád poměrně nové rubriky, kterou jsem nazvala 'Tips&cool stuff' - divný název, já vím. Zatím v ní je jen jeden článek, ale doufám, že se vám líbil, protože mám hodně nápadů a tenhle je jeden z nich, tedy program 'adblock'.
Tento program se dá zdarma stáhnout do počítače například -> ZDE. Podstata tohoto programu je to, že když jste na nějaké stránce a máte tam hrozně moc reklam, tak tohle všechny reklamy naprosto odstraní (musím se opravit, z vlastní zkušenosti vím, že u nějakých počítačů nemůže odstranit úplně všechny reklamy, takže nezaručuju, že tam nezbydou žádné). Všichni totiž známe ty chvíle, kdy příjdeme na nějakou stránku a kvůli překliku klikneme na reklamu a otevře se mi 5 nových záložek. Nebo pokud jako já koukáte třeba na seriály nebo filmy online, tak u většiny těch videí to musíte rozklikat dvakrát nebo třikrát při čemž vám vyskočí reklamy a další záložky a teprve potom video jde spustit, taky reklamy před videama na youtube. Já sama jsem o tomhle zjistila, když jsme měli ve třídě jakousi přednášku o internetu a vůbec počítačích and stuff (vlastně jsme hlavně mluvili o tom, jak ten chlap byl pomalu závislý na hrách, jak se nemáme koukat na porno a nikomu neposílat naše fotky, jo a samozdřejmě, že si máme na facebooku dát falešné jméno, ano, velmi poučné), kde nám toto hlavně ukazoval proto, aby nám tam neskákali nějaké reklamy, které by 'neměli být přístupny dětem v našem věku' (slow claping).
Každopádně, po tom, co jsem to vyzkoušelo se to hodně osvědčilo a nemusela jsem si dělat hlavu s překliky na reklamy, vyskakování záložek a další (bohužel, to bylo na mým starým počítači, které umřel, protože jsem nedávala pozor a vylila na něj mlíko, skvěle Liz). Jak jsem ale řekla, ne všechny reklamy jdou vymazat - sestra má starý počítač a poslední dobou tam měla opravdu velkou fůru reklam, tak jsem jí adblock nainstavovala též a i když jí většina zmizela, tak i tam tam nějaké zůstaly. Nakonec ještě musím zmínit, že pokud si ho instalujete, udělá se vám v prohlížeti ikonka adblocku, kde vám taky píše kolik reklam zablokoval. Při zmáčknutí ikonky ho můžete pro určitou stránku taky vypnout - už se mi jednou stalo, že určitá stránka s filmy (nepamatuju si jaká) nepracovala jestliže jsem ho měla zapnutý, takže jsem ho pro tu stránku vypla a všechno zase fungovalo normálně.
Doufám tedy, že jsem vám vnukla dobrý nápad a že nejsem jediná koho všude ty reklamy štvou a dáte na moji radu. Uvidíme se:)


Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající