we're all mad here.

Bedroom decoration tips. #1

27. září 2014 v 18:15 | Liz |  Tips & cool stuff.

Sleeping With Sirens - All My Heart

/you still have all of my..you still have all of my..you still have all of my heart./
Heyy.
Přísahám, že jsem dneska chtěla napsat článek dřív, ale stalo se to, že jsem se nemohla odtrhnout od knihy 'Marina', kterou jsem před pár minuty dočetla a stále jsem se z ní úplně neoklepala. Moc doporučuju, možná napíšu i něco jako recenzi, ale bylo to prostě úžasný. Včera jsem o psaní taky přemýšlela, ale pak jsem usedla skoro na dvě hodiny ke klavíru a začala dokola přehrávat píseň Falling Slowly a umanula si, že to zvládnu bez zastavování. Nakonec mě přemohla únava, ale slíbila jsem si, že to do další hodiny klavíru (příštího pátku) zvládnu. No a teď dost o mně. Už dlouho jsem přemýšlela (dlouho myslím dva dny) o tom, že bych začala psát něco jako inspirativní články k výzdobě v pokoji na kterou jsem buď narazila nebo sama mám.
Dnes bych chtěla začít prvním nápadem a to fotkama a obecně ozdobou zdí. Teď je hodně populární nechat si vyvolat fotky a pověsit si je na zeď či na skříň nebo nějak v pokoji. Já osobně taky dávám přednost tomuto před dáváním si fotek do rámečků, nevím proč, ale více se mi to líbí. Mám nalepený fotky na skříni (nevím kolik jich je, hodně a mám povětšinou jednu-dvě fotky s kamarádkou či kamarádem) a mezi nimi mám fixem (jde to mokrou hadrou utřít) nakreslený různé šipky, neurčité lajny a klikaté čáry. V polovině mám New Yorkský Brooklyn Bridge, který spojuje dvě fotky na opačných stranách. Čáry následně spojují různě ostatní fotky, ale most je jediný, který spojuje fotky na různých stranách. Populární teď jsou ale hlavně tvary srdíček do kterého poskládáte a nalepíte fotky (chtěla bych jen říct, že to, co mám já jsem nikde neviděla a byl to můj nápad). Největší problém ale je samo nalepování fotek, jelikož všichni doufám známe jak vypadají vyvolané fotky. Na příklad na moji skříň šli normálně nalepit lepidlem (a dají se lehce odlepit), ale i kdybyste měli fotky na normálním papíru, tak byste je asi na zeď nelepili lepidlem. Dále je tu třeba návrh s izolepou, který je samozřejmě lepší, ale i tak, když máte fotky v malým formátu a vyvolané, tak to moc dobře asi nepůjde. Dále je tu nápad s tím, že můžete sehnat takovou lepící modelínu (doufám, že víte o čem mluvím, dá se sehnat v papírnictví a uděláte z ní menší kuličku, která by měla lepit třeba na zeď) a zkusit to přilepit s ní, což jsem já nezkoušela, ale myslím, že jít by to mohlo, jistotu ale nemám. No a nakonec nápad, který jsem někde vyděla a připadal mi docela účinný byl ten, kde nějak naštelujete na zeď provázky (můžete je např. připevnít k nábytku) a na ně kolíčkama věšíte fotky. Záleží to hodně ale taky na tom, kam fotky chcete nalepit.
S plakáty mám docela hodně zkušeností jako dítě, protože se mi to hodně líbilo. Ale teď to moc nepodporuju, nevím proč, ale skoro vůbec se mi to nelíbí. Jediné, co vám asi můžu poradit je, že při věšení si určitě dejte pozor na to, aby byli všechny rovně a taky neplýtvejte moc izolepou, někdy je potřeba lepit na všechny strany,ale někdy stačí jen na horní a spodní straně. Taky to s nima nepřehánět a dávat pozor, aby se nezničily.
No, doufám, že vám tento článek dal nějakou inspiraci na ozdobení vašeho pokoje a určitě se těšte na podobné články:)

Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající