we're all mad here.

/ / steal my girl&blank space + kick me / /

12. listopadu 2014 v 20:17 | Liz |  Music
Hello there.
Dnes tu pro vás mám pár aktualit ohledně videoklipů z hudební scény. Poslední dobou se stává natáčení videoklipů velmi populární, ale bohužel často klip nedává k písničce moc smysl. U některých interpretů nám to ale nevadí, protože nám stačí to, jací dokonalí tam jsou, tedy aspoň mně. V posledním asi týdnu vyšly pro mě poměrně důležité videoklipy, jelikož se jedná o mé oblíbené interprety a to Taylor Swift, One Direction a Sleeping With Sirens.
/you know i love the players and you love the game/
Taylor zrovna vydala její páté album, které (právě poslouchám) je úžasné. Musím uznat, hodně přešla do popu a je tam hodně takového toho electra, ale nikdy neztratila svůj nádherný text a vyjádření. Proto jako všechna její další alba, tohle zbožňuju. Samozdřejmě na nic nečekala a hned se pustila do natáčení videoklipu, který se mi hrozně líbí. Taylor opravdu všem ukázala, že se směje médiím, ale hlavně sama sobě. Blank Space je jedna z mých oblíbených písní z alba a jsem nadšená z jejího rozhodnutí natočit klip. Hlavně jsem si ale všimla kolik šatů a účesů za ty tři minuty vystřídala a kolik asi mohly stát. O to si ale Tay starosti nedělá, jelikož ehm, ehm - Taylor Swift?!
/alright/
One Direction. Všichni říkají, že 1D k rocku prostě nejde, ale 3 roky fangirlingování okolo týto kapely vám jednoduše zůstane ať se děje, co se děje. Tady zrovna - skoro jako vždy u 1D, videoklip nedává moc smysl k písničce, ale prosím, komu to vadí? Harry vypadá jako Jagger, Niall je typický Niall v bílém tričku, Liam vypadá jako profesionální bussinesman, Loui je ze všeho zmatený a Zayn má svůj gansta styl. Co jiného si přát? Ano, přesně tak. Konečně jejich nové album Four! Už ani ne týden a vychází, těšme se, Directioners!

/guitars, drums, tampamtampaam/
Jednou jsem slyšela, že dobrý interpret musí mít videoklip z koncertu a že je to důležitý krok v kariéře. Takže, tady máme SWS snažící se být cool. To ale nic nemění na tom, že se asi spolčili s Tay a oba vydali v jeden den nečekaný klip, tedy Kick Me mě překvapilo, ale jsem velký fanoušek SWS, hlavně po létě a hned se mi to i s klipem zalíbilo. Hlavně to ve mně vyvolalo chtíč jet na jejich koncert, škoda jen, že oni neplánují jet nikam do mého okolí, takže se budu muset spokojit jen s tímto.Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající