we're all mad here.

/ / you're losing your words, we're speaking in bodies / /

14. prosince 2014 v 19:50 | Liz |  Liz.
Hey.
Tradá, už je neděle (zase..jak se to jen stalo?) a můj každotýdenní update o mém nudném životě, yay. No a protože to nechci zdržovat, rovnou začnu. Možná bych vás ale měla upozornit, že teď pořád bůh ví proč, říkám 'haha', takže to prosím respektujte. Minulý týden jsem nebyla ve škole, takže jsem tenhle týden hlavně doháněla učivo a dopisovala sešity. Byla to docela makačka, ale taky jsem se vyvlíkla z písemky z matiky - zkoušela mě místo písemky v pondělí v pátek a taky jsem měla možnost napsat do písemky z češtiny, že jsem po nemoci, čehož si hodně vážím, protože jsem to možná nepodělala tak moc, ale rozhodně jsem nebyla připravená psát takovou písemku. Bohužel, musela jsem psát písemku z chemie hned v pondělí a za 1- vděčím své kamarádce, která to uměla. Ostatně jsme psali opravnou písemku ve středu (nebyla jsem jediná, kdo to neuměl, ale jedna z mála, kdo seděl vedle někoho, kdo to uměl) a tu už jsem napsala sama od sebe dobře, doufám. Ze zkoušení z matiky jsem dostala taky 1-. Taky jsme psali z dějepisu a známky zatím nevíme, ale mám z toho dobrý pocit a myslím, že mám všechno dobře. Písemky mě zrovna teď hrozně deprimujou a učitelé by mohli trochu respektovat to, že je to náš poslední týden před prázdninama a nedávat nám důležité písemky, to by bylo skvělé, haha.
Abychom už ale opustili školu. V úterý jsem byla na ortodencii, tedy na utahování rovnátek a teď mám opět modré gumičky, poměrně světlé. Taky jsme se dohodli, že mi budou nasazovat rovnátka i na dolních zubech (jupiii) někdy v lednu. Jsem z toho fakticky nejvíc nadšená, haha. V úterý byli taky Zimní tancovánky, které se pořádají v naší hudebce každý rok. Mamka mě nejdřív nechtěla pustit (protože mě taky nepustila na tělák a sporty celý týden), ale nakonec jsem to ukecala a mohla jsem tančit. Dost se nám to povedlo a myslím, že pokaždé, když takhle vystupuju, dodává mi to radost do života (very deep, haha). Jak už jsem ale řekla, jinak jsem nesportovala a měla víc času, jak na školu, tak na kamarády, což mě moc potěšilo. V sobotu jsme byli s celou rodinou v Hradci na 3. části Hobita a bylo to opravdu úžasné, skvělý film. Už bych si konečně mohla přečíst tu knížku, že? Haha. V Hradci jsem taky dokoupila dárky (haleluja) a koupila si konečně čepici a šálu (hip hip hurá!), no a nemohla jsem se nepochlubit a proto máte dole fotku. Nakonec ještě musím zmínit, že jsme v pátek ve škole mocmoc 'charitovali' a fotky máte opět dole.
Taky se snažím trochu naladit na vánoční náladu, ale moc mi to nejde. Vím, že jsem řekla, že napíšu článek s filmy, ale zatím jsem neměla moc času na sledování a doufám, že až dopíšu článek, stihnu ještě zkouknout I Saw Mommy Kissing Santa. Taky celý víkend bůh ví proč poslouchám All Time Low (což samozdřejmě není nic špatného, jelikož je to jedna z mých oblíbených skupin) a začínám opět přicházet na to, proč je Merry Christmas, Kiss My Ass moje oblíbená vánoční písnička. Každopádně, užívejte si dá se říci zimní počasí a vánoční atmosféru a nezapomeňte to tenhle poslední týden přežít.
/fotky - random fotka, když se nudíme na odpolku, fotky z těchto a minulých tancovánek, které jsme se snažili napodobyt, jak jsme se nudili na matice, 3 fotky z naší much charity, já a moje tulipány - mimochodem zase mám tulipány a jsem z nich hrozně nadšená, moje čepička a šála)
Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Komentáře

1 D☮shie D☮shie | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 20:39 | Reagovat

Taky jsem teď dva týdny tenhle, kus minulého a kus příštího nemocná a je to hrůza. Hrozně moc se těším na to dopisování (love irony)
navíc jsem přešla před měsícem na jinou školu - gympl a třeba v matice jsem šest lekcí pozadu -.-

Z těch fotek jsi opravdu hezká a sympatická slečna. A ty rovnátka ti sluší a čepice s šálou taky. A brýle co máš chci nosit taky ♥

Jinak jak ty haha, tak já mám teď na všechno tendenci říkat "výborně" chytla jsem to od kámošky a je to příšerné :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající