we're all mad here.

/ / something's gotta give + future hearts&ab/ap / /

18. ledna 2015 v 19:57 | Liz |  Music
Hello cuties.
/snažím se vás oslovit hezky, tak to prosím trochu vemte k srdci, díky/
Dnes pro vás mám článek k hudbě, tedy k novinkách od interpretů, které nejraději poslouchám. Tentokrát se jedná o skupinu All Time Low a skupinu Fall Out Boy.

Ano, je to tak. All Time Low konečně vydali novou písičku a s ní i úžasný videoklip! Písnička Something's Gotta Give byla poprvé zveřejněna v úterý na rádiu BBC 1, následně vyšel i tento skutečně vtipný klip, kde je Alex..hranolkový zombie. Prosím, přidejte se ke mně a potvrďte, že tahle čtveřice jsou naprostí idiotové. Písnička však nebyla poslední novinka - All Time Low vydávají nové album s názvem Future Hearts a to už v dubnu tohoto roku! Hrozně se těším a docela doufám, že se opět s turné zastaví v ČR, protože bych rozhodně další jejich koncert neodmítla..

Tyhle novinky už nejsou úplně novinky, ale je to něco. Fall Out Boy vydávají nové album s názvem American Beauty/American Psycho a to 20. ledna, tedy za dva dny! Vyšel už i na písničku American Beauty/American Psycho klip, který teď můžete zhlédnout. Fall Out Boy zveřejnili všechny písničky z alba na youtube, takže si je vlastně můžete už teď poslechnout na jejich kanálu - FallOutBoyVEVO. Moje zatím oblíbená je jak AB/AP, tak Centuries (která už má též klip), Kids Aren't Alright, Immortals, ale hlavně Uma Thurman, té se nemůžu nabažit a přestat na ni tančit.

Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající