we're all mad here.

/ / bitch, slut, whore - i mean, why not? / /

6. února 2015 v 22:04 | Liz |  My thoughts.

Marina and The Diamonds - Bubblegum Bitch

Pokud nadpis nemluví za vše, prvních pár vět bude. Kamarádka mi jednou řekla, že mám prostě v povaze se někoho zastávat, ať už si to zaslouží nebo ne. Řekla mi to po tom, co jsem se ne úplně postavila na stranu muslimů po nedávném střílení v Paříží - doufám, že všichni víme, o čem mluvím, ale teď opravdu nebudu rozebírat, proč jsem se jich nepatrně zastala. Možná, že právě tahle část mě se chce zastat dalších často napadených lidí - děvek, kurv, štětek, říkejte tomu jak chcete. Dovedlo mě k tomu minimálně 10 článků o tom, jak jsou všechny zmalovaný holky kurvy a jak je špatné být nevěrný nebo střídat rychle kluky/holky. Proto vám chci teď odůvodnit nějaké věci ohledně tohoto tématua hrozně chci, abyste u toho poslochali Marina and The Diamonds, protože se k tomu prostě hodí a až skončí písnička nahoře, pusťte si How To Be a Heartbreaker, protože jsem vám to řekla, díky moc.
Zezačátku bych vás hlavně chtěla poprosit o jednu věc. Prosím, když je vám někdo nesympatický nebo se k vám chová nepříjemně, není to kurva. Holka, která se líbí klukům, není kurva. Holka, která se výrazně maluje, není kurva. Holka, která má za rok 3 kluky, není kurva. Tohle není to, co kurva znamená, tak mi prosím udělejte laskavost a neříkejte takovým holkám tímto oslovením. Myslím to smrtelně vážně, fakt není příjemný, když vám někdo řekne, jaká jste skvělá kurva, když jste za celý život neměli žádného kluka, ale prostě jste kurvy, protože je to první urážka, která je napadla.
Ale teď už k opravdovým kurvám, které střídají kluky po týdnu (je mi dost nepříjemný pořád opakovat slovo 'kurva'). Proč si myslím, že na tom není nic špatnýho? Víte, často se mi střídají dvě nálady, a to 1. chci mít vztah na 150 let, budu svého partnera milovat a on bude milovat mně a bude mou oporou a 2. nevydržím s nikým ani jeden měsíc a přestane mě bavit a budu v dospělosti střídat kluky o sto šest. Nemůžete nikomu zazlívat to, že chce zkusit všechno, že mu vlastnosti jednoho člověka nestačí a je vybíravý, hledá někoho, s kým by se cítil takto nebo takhle, ale jindy hledá někoho, s kým by se cítil jinak. Uspokojuje je pocit změny, ale hlavně toho, že si to můžou dovolit. Jsou klukům sympatické, líbí se jim, tak proč ne? Uspokojuje je pocit vítězství nad něčím srdcem.
A jak tohle můžete člověku zazlívat?
Jsem toho názoru, že takoví lidi jsou jednoduše správní, spontání. Možná jim závidíme, protože mnozí z nás, jako já si nemůžou dovolit 10 nápadníků zároveň, vlastně někdy ani jednoho..a tím někdy myslím vždycky (#uglypeoplerule #lonelyheartsclub #foreveralone). Abych byla upřímná, ano, závidím těm holkám, po kterých pokukujou kluci denně a asi bych si to užívala, kdyby po mně kluci pokukovali a proto bych si asi i užívala, kdybych je mohla střídat, jak se mi zachce. Asi takoví nejsme všichni, uznávám, můžete mít jiný názor, než já, být věrní a za život se zamilovat jednou a nikdo vám to nebere, přeci jen, někdy mám takovou náladu i já. Jenže je to nuda. Jsem hrozně znuděná tou představou..mít pořád jen a jen to samé. Dva měsíce? Fajn. Dvacet let? Ne úplně fajn. Mám ráda změny, jsem flexibilní (prostě se mi to slovo líbí) a asi taková zůstanu. Byla jsem někdy, jsem nebo plánuju být děvkou? Ne, ne a možná, ale jsem přesvědčená o tom, že na to nejsem dost krásná, či charizmatická, nejsem holka, která by dokázala lámat srdce i kdyby chtěla. Nezazlívám to jiným holkám, které lámat srdce můžou, jak už jsem řekla, pokud máš šanci, prostě se jí chop! No uznejme si, nebyla by to snad sranda, být profesionálním lamačem srdcí, mít hory nápadníků a množství různých rtů, říkající vždy to samé? Odpovězte si tak, jak vám připadá vhodné.


Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Komentáře

1 mymusic-18 mymusic-18 | Web | 7. února 2015 v 23:03 | Reagovat

No teda...wau, zajímavý článek. Ani nevím, jestli s tebou souhlasím nebo ne. :D

V něčem určitě ano. Například v tom, že lidi si chtějí vybírat, zkoušet, poznávat víc, zjistit, kdo jim vlastně vyhovuje. Zamilovat se jen jednou a mít jen jednoho kluka za celý život - no myslím si, že to není ta pravá cesta.(ale jsou samozřejmě výjimky)

Ale na druhou stranu si myslím, že každá by si nakonec měla vybrat jednoho, s kým stráví zbytek života a být mu věrná. To, že po pár měsících přijde nespokojenost, nuda atd. je pro mě spíše důkaz sobectví, že v tomto vztahu jde jen o osobní uspokojení. Přitom pravá láska je ta, když chceme to nejlepší pro druhého a ne pro sebe. :-)

2 Liz Liz | E-mail | Web | 8. února 2015 v 20:14 | Reagovat

[1]: Ano, to je pravda, ale uznejme si..všichni jsme v nějakých ohledech sobečtí, jen si to mnozí z nás nedokáží přiznat. Myslím, že to jednoduše záleží na člověku a taky na našich emocích. Protože právě někteří nedokáží najít tuhle opravdovou lásku a prostě je to pro ně takto pohodlnější. Nechci nějak odporovat, protože já s tebou souhlasím, ale vím, že asi ne všichni tohle dokážou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající