we're all mad here.

/ / do me a favor and stop asking questions / /

8. února 2015 v 20:10 | Liz |  Liz.

Arctic Monkeys - Do Me a Favor

Hello, my darlings.
Tak nějak už jsem zrušila moje nedělní články s updaty, ale asi přeci jen o sobě někdy budu psát články, protože jsem moc sobecká na to, abych vynechala svůj nudný život, je mi to fakt líto. Každopádně mi ale tenhle týden připadal poměrně fajn a zároveň hodně ne fajn. Z předchozích článků můžete vědět, že jsme měli v pondělí ředitelský volno - byli jsme minulý týden na lyžáku a neměli volno v pátek. Já bohužel musela ale ráno k ortodentovi, aby mi nasadili spodní rovnátka, na což jsem se opravdu hrozně moc těšila. První dny s rovnátky byli hrozný, zapomněla jsem, jak nepříjemné byli zezačátku horní a teď když jsem měla plnou pusu těch divných drátků, to bylo dvakrát horší. Jinak jsem den strávila poleháváním se seriály a jezením všeho možného. Bylo fajn celý týden lyžovat a nemít školu a potom přijet a mít prodloužený víkend.
Ve škole mě trochu překvapilo to, že jsme se právě po lyžáku k sobě začali chovat dost odlišně a docela se mi ta změna líbí i když mě to nutí všechny nesnášet víc a víc. Taky jsem byla a trochu pořád jsem nemocná, takže jsem vynechala v úterý sportování. Nebyl to ale úplně můj den, protože skončil tím, že jsem probrečela večer a hledala útěchu v knížce do půl druhé ráno.
Nemám ráda čtvrtky. Připadají mi jako hrozně špatné dny, vlastně ani nevím proč. Tenhle čtvrtek byl ale rozhodně špatný. Normálně máme ve škole takový oddechový den, jelikož máme dvě výtvarky a dějepis, jeden z mých oblíbených předmětů. Tentokrát jsme ale z každého předmětu, tedy fyziky, matiky, češtiny a dějepisu psali písmeku. Nejspokojenější jsem asi s dějepisem a matikou, ale u fyziky, kterou mám taky dost ráda doufám v trojku. Fakt hodně doufám.
Pátek a víkend nebyli nějak produktivní, soustředila jsem se na dokoukání mých seriálů, protože jich mám rozkoukaných asi milion a dokoukaných asi pět. Taky ležení v posteli, to byla moje zábava tohoto víkendu. Včera jsem dokonce zapnula televizi a koukala se na film 2012, který jsem překvapivě ještě nikdy neviděla a hrozně se mi líbil, takže doporučuji! Taky jsem sobotní večer trávila blogem - nějak uspořádávala galerii, mazala staré články (berte v ohledu, že tenhle blog existuje skoro tři roky a první články..jop, jsou hodně špatný, takže prosím, buďte tak hodní a nikdy je nečtěte, tohle si nezasloužím ani já) a snažila se to tu prostě nějak poklidit.
No a sice jsem sem nechtěla už dávat fotky, ale tyhle dvě se mi fakt líbily, takže se pokochejte :)
Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Komentáře

1 mymusic-18 mymusic-18 | Web | 9. února 2015 v 15:48 | Reagovat

S těmi čtvrtky máš pravdu. Jednou mi jeden kamarád řekl, že je prý vědecky dokázané, že čtvrtky jsou nejhorší dny. Co je na tom pravdy, to nevím, ale něco to do sebe má. :-)
Jo, film 2012 jsem taky měla puštěný, ale už jsem ho jednou viděla, takže jsem to asi v půlce vypla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající