we're all mad here.

/ / hello february / /

1. února 2015 v 21:14 | Liz |  Liz.
Hello my favorite readers.
Dnes, jak jste si mohli všimnout je 1. února, začátek nejkratšího měsíce v roce, což taky znamená, že tu nesmí chybět přivítací článek. Tenhle školní rok jde všechno hrozně rychle. Hodiny ve škole mi příjdou nekonečné, ale když den skončí, ohlédnu se na něj jako na chvilku. Možná jsem to jen já a můj jednotvárný život nebo je to tím, že jsem jaksi každým rokem starší a všechno pro mě není tak vzrušující, nevím. Trochu mě to deprimuje, myslela jsem, že mám ráda život jako rutinu, ale zjišťuju, že se spíš hodně nudím.
Abych nezapomněla, dnes má narozeniny člen One Direction a to Harry Styles, kterému je dnes 21, takže mu tímto tak nějak chci popřát všechno nejlepší. Jinak nám únor nezačíná nějak speciálně, sněhu není moc, ale u nás je aspoň nějaký - zatím. Tuhle zimu si ho neužíváme skoro vůbec, což mi je, ale zároveň není moc líto. Není to přece jenom správná zima bez sněhu, ale zároveň je to pohodlnější bez sněžení a neustálého šlapání po bílých cestách. Každopádně už je únor poslední zimní měsíc, tudíž nějak netoužím po tom, aby zrovna teď začalo nějak výrazně sněžit. Hodilo by se to však na jarní prázdniny, kdy jedeme na hory, doufám, že nejsem jediná. Jarní prázdniny jsou opravdu skvělá věc a já se hrozně těším na další týden volna.
Toto období mě přivádí k jednomu určitému dni, tedy 14. února, Valentýn. Nechci říkat, že Valentýn nesnáším, kdybych měla kluka asi bych byla opravdu potěšena, kdybych dostala nějakou maličkost, ale abych byla upřímná, myslím, že někteří lidi to řeší až moc a pane bože, prosím řekněte mi, že nejsem jediná, kdo nesnáší všechny ty statusy a popisky, kde se vyskytuje asi milion srdíček a pusinek a kde páry, které jsou spolu dva týdny píšou, že se milujou. Ne, nikdy jsem neměla kluka, ale myslím, že i taková hnusná husa jako já o tom něco ví, děkuju pěkně. Tenhle rok asi budu jednoduše doufat, že mi rodiče dají nějakou čokoládu jako minulé dva roky, protože to by rozhodně měli.
Únor asi nění úplně nejhorší měsíc - začínáme nové pololetí a první dva týdny si slibujeme, že budeme lepší, než v tom minulým, pak to většina z nás vzdá. Prodává se hodně čokolády, jsou týdenní prázdniny a je to poslední 'studený' měsíc a jak už jsem řekla, není tak dlouhý. Prosím, všichni ho přežijte a buďte šťastní :)
Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající