we're all mad here.

/ / have a little faith / /

1. března 2015 v 21:30 | Liz |  Liz.
Hello there.
Poslední dobou se mi moc nechce psát články o mně, ale protože mi tenhle týden připadal docela 'akční', rozhodla jsem se vás přeci jen zasvětit do mého nudného života.
Začala bych asi tím, že tento týden u nás ve škole probíhal projekt Edison, který byl vlastně o tom, že sem přijelo 6 lidí a mělo z každou třídou vždy dvouhodinovku, kde mluvili o sobě a o své zemi. Myslím, že žádná třída neměla úplně všechny, my jsme měli 5 takových přednášek, což je hodně. Projekt se mi moc líbil, protože jsme samozdřejmě vynechali hodně normálních hodin, ale taky bylo zajímavé dozvědět se nějaké zajímavosti třeba o Mexicu, Taiwanu nebo Brazílii. Taky je to praxe angličtiny, což všem prospělo. Země, které jsme měli - Mexico, Taiwan, Malaysie, Brazílie a Ukrajina, na kterou jsem bohužel nebyla ve škole, jelikož jsem byla na anglické olympiádě.
To je druhá taková zajímavá věc. Už druhý rok chodím na gymnázium a účastním se anglické olympiády. Oba roky jsem ve stejné kategorii, tedy 6.-7. třída. Minulý rok jsem vyhrála, jak ve škole, tak v okresním kole a to samé se přihodilo (to asi není úplně nejlepší slovo) tento rok. Není to tedy nějaká veliká věc a musím přiznat, že tento rok jsem byla nějak nervóznější, protože jsem měla takový pocit, že ode mně budou požadovat víc, abych vyhrála. Nakonec to tak těžké nebylo a já si domů odnesla další diplom s prvním místem. Bohužel, do krajského kola nepostupuju, jelikož moje kategorie nepostupuje a doufám, že mi to výjde i příští rok, abych postoupit mohla. Od maminky jsem dostala tulipány, což mě moc potěšilo.
Jinak se vlastně nic moc zajímavého nestalo. Dostala jsem jedničku z matiky a jedničku z češtiny. Zatím mi jde škola poměrně dobře, ale taky jsme ještě nepsali žádnou písemku třeba ze zeměpisu nebo biologie, takže nejsem úplně v klidu. Doufám, že i vám se teď vede dobře, jak ve škole, tak prostě ve všem. Nakonec ještě přidávám fotky z projektu Edison.
Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající