we're all mad here.

/ / trivia crack / /

14. března 2015 v 23:57 | Liz |  Tips & cool stuff.
HeY thErE.
/ano, to byl velmi kreativní pozdrav/
Poslední dobou mám docela napilno (divná slova, okay Liz) a blog jsem trochu nestíhala a moc nevím, jak to bude v příštích týdnech, jelikož mám teď dost dobrý průměr ve škole a opravdu si to nechci zkazit, anyway, nějaké 'novinky' o mém životě se dozvíte v zítřejším článku. Dnes už se pojďme vrhnout na dnešní článek o velmi zajímavé hře, která by se vám mohla líbit.
Hra se jmenuje Trivia Crack (jak už jste si asi všimli) a dá se hrát na mobilech, tabletech, iPodech touch, jednoduše na všech zařízeních, které mají appstore, či google play, můžete si tam tedy hru stáhnout. Abyste si mohli zahrát, potřebujete připojení k internetu, protože se vždy musí hrát minimálně ve dvou. Dobré taky je, pokud máte facebook nebo twitter, připojit se přes něj a hrát se svými kamarády ze sociálních sítí. Přidat kamarády si tam následně můžete taky.
A v čem vlastě hra spočívá? Nejprve si vyberete jazyk, jestli chcete hrát normální hru nebo challenge a jestli chcete hrát se svými přáteli nebo random lidmi. Pokud vyberete normální hru, roztočíte kolo a šipečka vám padne na jedno z šesti témat, či na korunku. Jestliže padne na jedno z témat - historie, zeměpis, vědy, umění, sport, zábava - dostanete na určité téma otázku. Např. v umění se vás můžou zeptat, kdo udělal sochu Davida, která se teď nachází ve Florencii. Pokud odpovíte na tři otázky dobře - tedy, třikrát si zatočíte, máte šanci dostat panáčka (nebo vám může padnout koruna). Vyberete si jedno téma, odpovíte na otázku, jesliže je správná, dostáváte panáčka. Taky je tu možnost, když máte vy i vás protivník minimálně jednoho panáčka, můžete udělat challenge. Ta spočívá v tom, že dostanete jednu otázku z každé kategorie a ten protivník, který jich zodpoví více správně, vyhrává. Pokud jste challegne začali, s výhrou dostáváte panáčka vašeho soupeře, kterého sami nevlastníte a předem jste vybrali nebo o nějakého panáčka příjdete. Jestliže začal challegne váš protivník, výhra znamená to, že si necháváte své panáčky a od protivníka si nic neberete.
Také můžete hrát challegne, buď s přáteli nebo random lidmi. Jsou tam vždy dvě otázky ke všem kategoriím a závisí jak na správnosti odpovědí, tak na čase. Ve hře se dá též 'známkovat' otázky nebo sbírat peníze - bohužel jsem ještě nepřišla na to, k čemu jsou. Posílat životy svým kamarádům nebo si v aplikaci psát.
Zkrátka, je to velmi zajímavá hra a mě hrozně moc baví, jelikož si tak hlavně osvěžuji své znalosti a cítím hroznou soutěživost vůči kamarádům, které jsem to donutila hrát. Zaručuji vám, že se nudit nebudete.
Stay weird, LizLíbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Holka/kluk?

Holka.
Kluk.

Komentáře

1 Malíček Malíček | Web | 15. března 2015 v 10:25 | Reagovat

Ahooj, je super, že jsi zpátky! Už jsem si říkala, kde asi jsi a těšila jsem se na další článek.
Určitě si dobré známky udžíš až do konce roku, věřím ti. Já jsem na tom se školou celkem fajn- žádná sláva, ale že bych propadala se také říct nedá. Jsem prostě zvyklá zabrat na konci roku a všechno vytáhnout noo. :D
Ta hra vypadá moc dobře a zábavně. Hlavně se mi strašně líbí hry, kde si procvičíš svoje znalosti (např. dobyvatel nebo slovní fotbal v AJ). Jsem si jistá, že ji co nejdřív vyzkouším. :)

2 Lany Lany | Web | 15. března 2015 v 18:31 | Reagovat

Super, že si sa na blog dostala naspäť. Tá hra vyzerá naozaj zaujímavo! Musím si ju stiahnuť, lebo už som fakt potrebovala nejakú dobrú hru. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající