we're all mad here.

/ / you're never gonna fit in much kid / /

23. června 2015 v 21:24 | Liz |  Liz.
/i need this kind of home now/
Hello there.
Poslední dobou jsem vám moc nedávala info o tom, o se děje v mém životě. Asi jsem poslední dobou trochu zmiňovala, že jsem ze školy trochu hodně vystresovaná a poslední dobou mě to fakt štvalo a deprimovalo a prostě..já nevím. Psali jsme hodně písemek, dostávali hodně úkolů a byly zkoušky v hudebce a já to nezvládala. Tento týden už je konečně všechno v pohodě a dnes jsem napsala poslední písemku, tedy čtvrtletku z matiky (dostala jsem jedničku!!), což znamená, že teď jen nevím, co budu mít z informatiky, češtiny a chemie a pak už končím a budu jen ležet v posteli, číst knihy a koukat na seriály, děkuji mockrát.
Jinak bylo všechno docela fajn. Jasně, pořád si někdy zabrečím, pohádám se s kamarády nebo rodiči, ale upřímně, kdo by se tím pořád a pořád zabýval? Asi si budu muset vystačit s třema dobrýma kamrádama a přestat spoléhat na dvacet dalších, který mi nerozumí. A vím, že si stejně budu dělat se vším tím hlavu, až se to se stane znovu, ale chci se přesvědčit, že jsem se takto rozhodla. Takže až z něčeho budete zase smutní, prostě na to serte. A mně byste měli věřit, protože někdy se na věci vysrat je prostě účinější než je pořád dokola omýtat v hlavě, jelikož se tím omýtáním nikdy nezmění.
Těchto pár dní, co jsem nepřídávala jsem byla v Chorvatsku na svadbě. Byla to moje třetí svadba v životě a moc povedená, těším se, až mi někdo pošle fotky, abych se o ně mohla podělit. V neděli jsme pak byli na lodi a upřímně, nikdy jsem nemyslela, že skákání z lodi do moře je taková sranda, ale je. Takže ještě jedna rada do života: dělejte věci, které vás baví, protože budete šťastnější a možná uděláte někoho jiného šťastnějším. A když už jsem u těch životních rad, kupte si knihu 14,000 things to be happy about a pojďme být všichni šťastní a pozitivní!
Nevím, co víc bych měla říct. Teď, když končí škola, bych mohla už přidávat víc a možná taky příjdou nějaký nápady a zápal pro nové a zajímavější články. Omlouvám se, že tento článek je o ničem, snažila jsem se ho o něčem udělat, ale sakra, jsem nějak vymytá. Tak nakonc přidám ještě jednu radu do života - nesnažte se udělat ostatní šťastný a myslete hlavně na sebe. Nemá to nic společného s článkem, ale jak už jsem u těch rad byla, prostě jsem napsala ještě jednu. Nepřestávejte dýchat, děti.Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 25. června 2015 v 12:13 | Reagovat

Taky jsme ten poslední týden psali hodně písemek... no upřímě, čekala jsem, že si zkazím víc předmětů, ale nakonec to celkem šlo :D Taky se těším, až se budu jen tak válet a nic nedělat :) Hele, lepší málo dobrých kamarádů než hodně falešných kamarádů, to je známá pravda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající