we're all mad here.

/ / zombie apocalypse book tag / /

16. června 2015 v 20:51 | Liz |  Books
Hey there.
Po nějaké době jsem si řekla, že bych zase mohla udělat nějaký tag, takže hádejte, o čem bude tento článek? Poslední tag, který mě hodně zaujal byl 'zombie tag' na blogu blogerky Heaven (povinně uělejte klik a podívejte se na její blog, je super) a proto se do něj teď pustím. Bohužel není moc dlouhý, ale i tak je super duper awesome. Ještě předtím než začnu, bych chtěla zmínit - a teď se opravdu připravte - mám 19 000 návštěv! Což je prostě wow, opravdu wow a já se cítím wow. Tento blog mám už skoro tři roky a sakra, tohle mě nehorázně těší, že sem lidi neustále chodí. Děkuji všem, co tohle čtou a všem, co čtou i ostatní články, děláte mi nehoráznou radost.

První pravidlo - vyber 5 knih.
Druhé pravidlo - ke každé knize připadají dvě otázky ohledně zombie apokalypsy.
Třetí pravidlo - postavy se vybíraji náhodně podle toho, které jméno vám jako první padne do oka při otevření na náhodné stránce.

Jako knihy jsem si vybrala To All The Boys I've Loved Before, Tím všechno začíná, Marina, Papírová města a Where She Went.

To All The Boys I've Loved Before
1. Kdo by při apokalypse zemřel jako první?
Margot. Ouch. Margot je v této knize asi jediná vyrovnaná osoba, která ví, co chce a nejspíš by taky vymyslela plán, jak uniknout od zombie, bez ní by se ostatní neobešli.
2. Koho bych strčila zombíkům do náruče, abych se zachránila?
Kitty. Sakra, tohle je fakt špatý tag. Kitty je dítě, nemůžu ji předhodit! Kdyby k tomu došlo, nejspíš by se z jejich sevření nějakým způsobem dostala, děti jako Kitty tohle jednoduše dělají.

Tím všechno začíná
3. Kdo se jako první promění v zombie?
Cassidy. Ha, už jsem říkala, jak je tohle blbý tag? Cassidy je moje druhá nejoblíbenější postava této knihy a není to proto, že by byla nějaká křehká květinka, Cassidy všem nakope zadky. Té by byla hrozná škoda.
4. Kdo mě strčí do náruče zombíkovi, aby se zachránil?
Charlotte. Při otevírání knihy jsem si říkala, že na žádnou postavu by se tohle nehodilo, ale je to osud. Jsem si jistá, že by mě Charlotte bez váhání hodila zombíkům raději, než aby je zpomalila hodem kosmetické taštičky jejich směrem.

Marina
5. Idiot týmu..?
Germán. Jak to jen říci, aby to nevyznělo špatně? Tak narovinu, Germán je takový děda, který sedí doma a poslouchá operu své zesnulé ženy a nechá svoji dceru, která má smrtelnou nemoc, běhat po strašidelné Barceloně a vystavenou nebezpečí psychopatů a lidí s pistolema. Jo, krapet se to hodí.
6. Mozek týmu..?
Marina. Ano, samozřejmě, že Marina! Marina je moje královna a nic to nezmění, pokud se mě budete snažit přesvědčit o opaku, nejspíš zemřete.

Papírová města
7. Ošetřovatel týmu..?
Radar. Oh well. Jako, nejspíš ano. Kdybych to mohla vybrat já, spíš bych vsadila na Lacey, ale Radar je taková druhá volba.
8. Expert na zbraně..?
Margo. Rozhodně, ano, ano, ano.

Where She Went
9. Bitkař týmu..?
Liz. Řekla bych, že je bitkař spíše psychicky. Liz je hrozně silná osobnost a já ji mám moc ráda, nikdy jsem ji však neviděa 'v akci'. nepochybuji, že by šla do čehokoliv.
10. Kapitán týmu..?
Bryn. Jsme mrtví. Finito.

Přežili jste zombie apokalypsu?
Spíš ne než ano :D. Ztráty bychom nejspíše zvládli, ale Bryn jako kaitán týmu? Charlotte jako paní 'zachraň sebe a na ostatní ser'? Nejlépe se tu vyjímá slečna Marina, která je mozkem týmu a doufám, že by nám alespoň obstarala nějaký ten čajíček na zlepšení nálady před smrtí. Taky by mě ale zajímaly naše zbraně, jelikož vím, jaká Margo umí být. Byla by to sranda.Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 17. června 2015 v 14:49 | Reagovat

Tak předně velmi děkuji za pochvalu :))
Většinu knih neznám, kromě Papírových měst, s těmi teda souhlasím :D

2 Anna Anna | Web | 18. června 2015 v 14:56 | Reagovat

Tenhle TAG jsem ještě nikde neviděla, ale vypadá fakt moc dobře!
Hrozně ti gratuluju k 19 000, ale ještě neslav, to si nech až na pomyslnou jubilejní 20, která už je za rohem. Pak ti pošlu poštou snad i nějakej dort. :3
Papírová města jsem akorát začala číst, ale moc mě to nechytlo. :( Where she went mám doma, ale ještě jsem se na ni nedostala a hrozně moc bych si chtěla přečíst knihu To All The Boys I've Loved Before. :)
Haha tak nakonec dopadl tenhle článek fakt zvláštně. :D Něco jsem si o postavách pohledala a zajímavé, zajímavé. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající