we're all mad here.

/ / hello july / /

2. července 2015 v 20:55 | Liz |  Liz.

..&hello guys.
Zrovna poslouchám soundtrack k Pomádě, takže nevím, jak hodně smyslu tento článek pochytí, ale jen tak od tématu, podívejte se na Pomádu nebo poslouchejte ten soundtrack, protože je to život, prostě to udělejte (až se dostanu k Rocky Horror a Funny Girl, to bude teprve sranda).
A myslím, že o tom přesně by měl červenec být. O tančení po pokoji a víkendem každý den. Přiznejte se, kdo všechno měl včera sobotu, stejně jako dnes? Já se dnes už párkrát ptala, co je za den a ani se za to nestydím. Myslím tím, venku je krásné počasí, deset měsíců ve škole jsme zvládli, takže teď po mně nemůžete chtít něco jako vstávání před desátou.
Nevím jak u vás, ale my máme opravdu krásné počasí. Není to tak, že bych si úplně užívala vedra, ale někdy je to přeci jen příjemné. Konečně můžeme chodit do bazénu a na koupaliště a na přehradu a já nevím kam ještě, prostě se koupat. A ani mi nedocházelo, jaká je to sranda, dokud k tomu nedošlo. Takže doufám, že počasí zůstane stejné, ale zase nebude 'moc', protože co je moc, to je moc.
Ale nejlepší věc na červenci je začátek prázdnin! Nevím proč, ale zatím si vůbec neuvědomuji, že by škola skončila, spíš je to takový dvouměsíční víkend, víte jak. Každopádně, doufám, že tyhle prázdniny budou za něco stát. Je to trochu tak, že bych chtěa dělat hrozně moc super věcí, ale vlastně nemám skoro žádný kamarády, takže něco si přát je na nic xD. Od neděle ale jedu na tábor, kam se moc těším a potom poslední dva týdny učit se anglicky na Maltu. Doufám, že to za něco bude stát a nebudu polovinu prázdnin sedět u knížek a seriálů. Ne, že by mi to nevyhovovalo, ale chci být produktivní a něco dělat a já nevím, nechci být ten člověk, který tráví prázdniny sám v pokoji se soundtracky k muzikálům.
Už nevím, co říct. Povídala sem vám, že mě Pomáda opravdu dostane do takové nálady, kdy nemyslím, jen tančím. Doufám, že se tyto prázdniny dopracuji k nějakým kvalitním článkům, protože zatím je to spíš nic. Takže přepínám na soundtrack Rocky Horror a přeji hezký den a krásné prázdniny. Užijte si je a nepřestávejte dýchat.

Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 3. července 2015 v 13:04 | Reagovat

Teplo je fajnový, ale jak píšeš, co je moc, to je moc. Taky už se mi začínají plést dny... bohužel vstávat musím někdy dřív. Dneska jsem kvůli pobíhání po města a uklízení vstávala v osm. Fuj!
Ale prosímtě, neříkej, že nemáš kamarády! Určitě se někdo, kdo s tebou někam půjde, najde :) Já mám zase problém sladit rozvrh s kamarádkama, takže se celkem nevidíme, no... Já osobně sedím doma jen první týden nebo dva, potom jedu na tábor a pak než se otočím, je zase konec srpna, takže to zase uteče :D

2 Anna Anna | Web | 9. července 2015 v 10:20 | Reagovat

Haha možná to bude trošku blbý, ale stejně se chci k tomuhle vítacímu článku vyjádřit, i když už je pár dní dávno za námi. :D
Máš naprostou pravdu. Léto by se mělo užít na 200%, protože netrvá věčně a vždycky v září slyším někoho, kdo si stěžuje, že nic nezažil a tak. Já jsem si červenec začala užívat hned ten první den... haha byla jsem u zubaře na vrtání, ale přežila jsem. Teď jsem s našima na dovče v Krkonoších a je to tady nesutečně krásný. Vydržela bych tady měsíc, ne jen týden.
A rozhodně neberu výmluvu typu: "nemám peníze", protože na to, aby se člověk domluvil s kamarády a zašel ven pokecat a někoho zdrbnout opravdu nic nepotřebuje. Jen nesmí být člověk lenoch! :D
Haha já už se taky několikrát ptala, co je dnes za den. :D To k prázdninám prostě patří.
Taky si užij ty nejkrásnější prázdniny, pořádně to rozbal na Maltě a můžeš mi třeba poslat pohled (:*) a klidně se i na několik dní zahrab do seriálů, filmů a knih... kdy jindy to totiž uděláš? :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající