we're all mad here.

/ / i'll keep you my dirty litle secrets / /

14. července 2015 v 9:44 | Liz |  Liz.
Jen bych chtěla zezačátku zmínit, že předchozí článek nebyl myšlený úplně doslova, spíš jen čistě teoreticky a spíš jsem se snažila lidi povzbudit a donutit je myslet na ty lepší věci v životě, než vystrašit nebo něco podobného. Nemám v plánu se v nejbližší době zabít a doufám, že ani nikdo z čtenářů. Taky bych chtěla zmínit, že včera to byly dva roky, co umřel herec Cory Monteith a asi stojí za zmínku, že to byl rozhodně úžasný člověk a umřel hodně brzo (článek k jednomu roku po jeho úmrtí - click).

Teď, když jsme si vyjasnili tyto věci, mohla bych přejít k pointě článku, která vlastně není ani nějak smysluplná, spíš jen má naivní snaha o zachycení toho, jak zatím prochází mé prázdniny (poznámka do neviditelného sešitu: přestaň se snažit psát dlouhé a smysluplné věty). Hlavním důvodem proč jsem poslední týden nepsala žádný články je to, že jsem byla na táboře. Mě osobně tábory hrozně moc baví, myslím, že je to jedna z mých oblíbených věcí na létě a jedna z mých oblíbených věcí vůbec, protože je vždycky fajn poznat nějaké nové lidi a prostě si užít. Tábor tento rok byl super a užila jsem si hodně srandy a ten celý týden byl prostě..super. Takže pokud vám můžu doporučit nějakou aktivitu na léto, tak to určitě bude ježdění na tábory, protože si myslím, že si tam každý někoho najde a nějakým způsobem se bude bavit.
Z tábor jsem se vrátila v sobotu a hned jak jsem dorazila domů, rychle jsem na sebe hodila šaty a vyrazila na svatbu. Bohužel jsem tam vydržela jen na obřad a polívku, jelikož jsem ještě na cestě z tábora zvracela a alkohols polívkou tomu moc nepomohly, takže jsem poprosila o odvoz domů a po pár hodinách šlofíka jsem byla v pohodě. V neděli u nás byli doma sestřiny kamarádi. Moje sestra je skoro o tři roky starší, ale hodně si rozumíme, nevím ale jak je to s jejíma kamarádama, ale myslím, že jsem poměrně dobře zapadla se svým smíchem ve správnou chvíli, pokyvováním hlavou a ukazováním, kde je zmrzlina, nutella nebo skleničky. Včera za mnou byla moje kamaráda, s kterou se většinou vidíme tak dvakrát za rok, takže bylo fajn zase ji vidět. Protože jsme měly dům samy pro sebe, většinu času jsme jedly. Dokonce jsme si udělaly na oběd špagety a těstoviny se sýrovou omáčkou (a actually to chutnalo jako špagety!).
Abych to tedy zhrnula, zatím si prádniny poměrně užívám a už v sobotu zase jedu, spíše letím se Student's Agency na Maltu, kam se moc těším. Letím tam však na dva týdny a jen s malou pravděpodobností budu za tu dobu přidávat nějaký články, za což se omlouvám, protože jsem chtěla tohle léto být aktivní, ale zároveň si ho užít a ugh. Zatím to úplně nevychází. Taky se omlouvám, že tu jsou poslední dobou jen články o mém nudném životě, je mi to fakt líto a budu se teď snažit napsat nějaký smysluplý článek. Nepřestávejte dýchat.


Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající