we're all mad here.

Srpen 2015

/ / my life and other lovely things / /

8. srpna 2015 v 11:55 | Liz |  Liz.

Young&Wild&Free - Snoop Dogg & Wiz Khalifa

Fakt zatím ještě nejsem na gangsterský interprety a písničky o tom, jak máme všichni těžký život, ale tahle mi prostě bude připomínat tohle léto. A taky pár dalších, ale na tuhle jsem si vzpomněla jako první.
Předtím než začnu jako vždycky mlýt o nějakých blbostech, chtěla bych všem čtenářům hrozně moc poděkovat za 20 000 návštěv. Je to vážně dream come true a uznejme si to, moje články za to nestojí. Opravdu jsem to nečekala, zvlášť když jsem nic nepsala asi měsíc. Děkuju, děkuju, děkuju, moc to pro mě znamená a budu se snažit to do čtvrtých narozenin blogu (na konci srpna budou třetí, yaay) dotáhnout do ještě vyššího čísla. Děkuju moc.
Proč jsem asi milion let nepřidávala žádný články? Byla jsem dva týdny na Maltě, což nechci nějak rozvádět, protože ty vzpomínky jsou pomatené a neurčité a ani bych je neuměla správně vysvětlit/popsat. Užila jsem si to moc a jsem ráda, že jsem jela, nevím, jaký názor na to měli moji rodiče, ale dva týdny v podstatě 'na vlastní pěst' v neznámém prostředí s neznámýma lidma a daleko od úplně všeho mě prostě nějak uvolnilo. Tohle je tak cliché citát, ale i tak ho použiju - what happens in Malta, stays in Malta.


/sunrise at 6:27, sleeping schelude = fucked up/

Po příletu z Malty jsem strávila asi tři dny doma a pak jsme zase odjížděli do Běloruska za prarodiči, kde jsem i teď. Pravdou je, že jsem mohla stihnout napsat tak deset článků a přečíst pět knížek, ale tohle léto jsem strašně zpomalená a připadá mi, že nic nestíhám. Možná je to spíše lenost. Možná určitě. Tak jako tak, chtěla bych toho ještě hrozně moc stihnout a ani nevíte jak se bojím školy. Vážně, ani mi nevadí to učení, ale tento rok mě ani nelákají ti lidé. Zní to špatně, protože já mám svoje spolužáky ráda, ale nějak nechci všechny vidět a mluvit s někým a odpovídat na otázky.
Vzrušující věc - zítra jedeme na festival Kubana na Panic! At The Disco! A hádejte, kdo je nadšený as fuck? Nemůžu se dočkat a už teď poslouchám jen P!ATD. Moc se tam těším a doufám, že se jim koncert vyvede a já si pořídím nové kapelové tričko. Rozhodně očekávejte článek.
Co víc bych mohla dodat? Jsem šťastná když zrovna nemám depresivní myšlenky. Mám depresivní myšlenky když zrovna nejsem šťastná. Chápete. Všechno je v pohodě, když se nic nesere, ale pak se něco sere a zase je všechno nenene. Ale myslím, že so far, it's alright.Stay weird, Liz.


Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající