we're all mad here.

/ / 3 years in the making / /

2. září 2015 v 20:07 | Liz |  Liz.

23.8.2012
Datum výše uvedené je ze dne, který mi rozhodně změnil život. Upřímně, tři roky zpět (a pár dní) jsem ani nepomyslela na to, že mi to vydrží tak dlouho a bude to tu vyadat úplně jinak a dosáhnu něčeho..tak úžasného. Za tyto tři roky už mám více jak 20 000 návštěv, což je jednoduše neuvěřitelné, když pomyslím na to, kolik lidí tu kdy bylo a vlatně ještě bude. Je to sice jenom číslo a je to to samé jako 'co ti přinesou všechny ty liky na fotce?', ale když vidím pak tyhle věci třeba na asku, jsem opravdu hrozně moc ráda a mám pocit, že nějaký článek nezměnil jen mě, ale i někoho jiného.


Nemůžu uvěřit tomu, že se mi někdo obtěžoval napsat mail s pár odstavci. Nemůžu uvěřit tomu, že se mi někdo obtěžoval napsat na facebooku a teď si s danou osobou rozumíme a jsme pořád v kontaktu (jestli to čte, tak čauky mňauky z nového článku!). Nemůžu uvěřit ničemu, co mi kdokoli psal na ask, ať už to bylo tázání se na další články nebo pochvaly. Všechno tohle mě každý den nějak posouvalo dopředu a děkuju moc všem, co se obtěžovali. Zachraňujete mi každý den život.
A když už jsem u toho poděkování, mám tu toho ještě mnohem víc - moc děkuji všem blogerům, co jsem za ty tři roky poznala, inspirujete mě a i když už s některýma nejsem v kontaktu, vaše fotky na instagramu mi vždy vykouzlí úsměv na tváři, děkuji všem blogerům, s kterýma si pod jakousi neviditelnou blogerskou domluvou komentujeme čas od času články, díky vám se necítím sama, ještě jednou děkuji všem blogerům, na které jsem kdy narazila, protože některé články mnou pohnuly, jiné mě nakoply a další mě inspirovaly k mým článkům, děkuji.
Děkuji všem lidem, kteří mě znají a po zavítání na můj blog, mě měli pořád rádi. Ještě jednou velké díky všem, co se obtěžovali mi napsat pochvaly nebo svůj názor. Každá otázka na asku a každý komentář pod článkem se počítá. Děkuji jedný určitý osobě za to, že mě stalkeruje, nenechával mě samotnou a nespal po nocích. Nemůžeš zachránit každýho, ale tys zachránil mě a jsem ráda, že mě stalkeruješ. Děkuju všem naprosto náhodilým čtenářům, kteří nemají blog, neznají mě a neradi čtou blogy. Děláte mi obrovskou radost.
Ale největší díky patří lidem, co mi napsali nebo řekli, že můj blog nestojí za nic, protože mají největší pravdu. Děkuji moc a obracím se na vác s prosbou - prosím, kdykoliv budete mít nějakou kritiku, běžte s ní do mě. Jak už jsem řekla, vím, že můj blog není a nikdy nebude nejlepší, stejně tak moje názory, ale pokud mi tu kritiku řeknete v rozumném způsobě, budu se snažit něco změnit.
Moje poslední poděkování patří anonymní osobě, která napsala tento komentář. Jestli to tento kdokoliv čte, prosím, nějakým způsobem se mi odhal, protože jsem se docela hardcore rozbrečela, když jsem to četla.


Abych to nějak zakončila. Ještě jednou velký díky všem. Budu upřímná, jsem na sebe pyšná a s blogováním jen tak nepřestanu. Když se pustím k psaní článků, cítím se tak, jak zpívá Florence + the Machine - happiness hit her like a train on a track. Vy všichni, co jste si tento článek přečetli, jste pro mě jako vlak na trati, co do mě pořád buší a mě to stále baví a naplňuje.


Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kámoš Kámoš | 2. září 2015 v 22:22 | Reagovat

Že my ti zachraňujeme každý den život? To ty nám zachraňuješ život vždy, když vydáš nový článek. :) Btw. Tohle si myslím, že k tobě a k blogu 100% pasuje > Simple us beautiful. :D :)
Liz, jsi náš #Šéfis!

2 Heaven Heaven | E-mail | Web | 3. září 2015 v 13:24 | Reagovat

Gratuluju ke krásnému výroční :) Ty pochvalné komentáře a vzkazy ti rozhodně patří, tvůj blog je úžasný :) Jen dál pokračuj, těším se na tvoje články :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající