we're all mad here.

/ / always keep your head up / /

13. září 2015 v 21:54 | Liz |  My thoughts.
Ahoj všichni.
Tenhle víkend byl možná jeden z nejlepších v mém životě. Pokud ale čekáte, že jsem dělala nějaké úžasné a vzrušující věci, máme asi jiné představy o dokonalém víkendu. Je mi jasné, že mě začnou všichni produktivní lidi nenávidět, ale celý víkend jsem proležela ve svém pyžamu a koukala na totálně trash seriály. A když říkám celý víkend, myslím jako celé dva dny, bez přestávky. Teda, ještě jsem jedla. A chodila na záchod. Tak trash zase nejsem. Každopádně, dokoukala jsem pár posledních dílů Faking It, Awkward. a Young&Hungry. Začala koukat na Selfie (a většinou mě trash seriály chytnou, ale tohle je až moc velká blbost :D), začala a dokoukala Manhattan Love Story (a jsem nehorázně naštvaná, že už to nevysílají! to rozhodně není fér. i když je to trash a blbost a sračka a mně se to v žádném případě nezačalo líbit.) a začala a dokoukala The Carrie's Diaries, což bylo překvapivě skvělý a 80s a Austin Butler je too hot hot damn a dala bych nevím co za to, aby to nepřestali vysílat.
To, že jsem líná sračka ale není pointa tohoto článku. Vlastně je to hodně spontánní, ale chtěla jsem všem náhodným čtenářům říct jednu super důležitou věc. Je v pořádku být sám, osamnělý. Hrozně dlouho jsem s tím nějak bojovala a ubíjel mě pocit, že jsem sama. Nebo pocit, že mi jednou za čas někdo píše, ale já nejsem schopná otevřít facebook a odepsat těm lidem. A tento víkend mi opravdu prospěl a mohla jsem být sama v tom lepším smyslu a přemýšlet a nemít depresivní myšlenky. Guys, být sám není špatný, vlastně, někdy je to skvělý. Není ani špatný trávit svůj volný čas sledováním seriálů a čtením knížek a sněním nerealistických snů. Pokud budete hodně chtít a snažit se, možná se jednou život prostě stane snem. A nedělejte si starosti o lidi, co za to nestojí. Ani ne o lidi, co vám lámou srdce každý den a neustále vás ničí. Říkám vám, chce to čas. Někdy měsíc, někdy dva roky, ale všechno začne blednout. A pokud nechcete, aby něco bledlo, zvedněte se a něco s tím udělejte, protože někteří lidi nebudou čekat navždy.
Jestli mám nějaký svůj 'citát', bude to 'Nemůžeš zachránit každého'. A myslím, že bych se o to já i vy měli přestat snažit. A taky si uvědomit, že jiní nemůžou zachránit vás, což není ani jejich ani vaše chyba. Prostě to tak funguje. Takže všem přeji hezký večer, ráno či odpoledne nebo dobrou noc. Prosím, zůstaňte skvělí a jednoduše sami sebou. Protože to jste - skvělí, úžasní, krásní a výjimeční. A to říká někdo, kdo nevěří na výjimečnost. Přestaňte se vynit za věci, za které nemůžete a přestaňte obviňovat jiné za věci, které se nepovedly. And always keep your head up.Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 14. září 2015 v 14:07 | Reagovat

Jestli chceš doporučení na další seriál, koukni se na Orange Is The New Black, to by tě mohlo bavit (mně to baví :D)
Být sám je skvělý. Trávím hodně času sama a je to v pohodě. Nejsem prostě společenský člověk, ráda jsem tam, kde se cítím bezpečně a to je doma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající