we're all mad here.

/ / tag / liebster award / /

6. září 2015 v 21:10 | Liz |  Liz.

Po dlouhé době mě nominovaly dvě (skvělé!) blogerky Nusi a Heaven do jednoduchého tagu, kde vlastně napíšeš 11 faktů o sobě, zodpovíš 11 otázek, které ti podal bloger, co tě nominoval a položíš 11 otázek jedenácti blogerům, které nominuješ ty. Rozhodla jsem se, že nebudu nominovat žádné blogery ani zadávat otázky, protože nemám tolik oblíbených blogerů a ještě k tomu mě dvě z mých oblíbeňkyň nominovaly, takže všem, co tohle čtou - určitě zkuste poodpovídat třeba na otázky pro mě, ale každopádně se taky zúčastněte! Taky jsem to nechtěla dělat moc zdlouhavý a místo 22 otázek jsem vybrala jen ty, co se mi zdály nejzajímavější. Nakonec ještě děkuji holkám za nominaci :)

11 faktů o mně:
1. Moje oblíbené květiny jsou tulipány.
2. Moje oblíbená barva je černá.
3. Nikdy jsem ve škole nedostala pětku.
4. Zrovna teď poslouchám ruský pop, konkrétně skupinu Zveri.
5. Narodila jsem se v Bělorusku a v Česku bydlím už 11 let.
6. Ráda si pamatuji datumy narození.
7. Jsem perfekcionista a ráda si všímám drobností.
8. Moje oblíbená pohádka z dětství je Medvídek Pú.
9. Nejspíš bych nepřežila bez kalendáře a diáře.
10. Umím plynně česky, rusky a dá se říct i anglicky.
11. Tento rok se začínám učit francouzsky a chci se ještě naučit minimálně dva další jazyky.
Otázky od Heaven a Nusi:

1. Počítač vs. notebook?
Rozhodně notebook. Je praktičtější a ne tak komplikovaný.

2. Hraješ nebo děláš nějaký sport?
Už poměrně dlouho hraju tenis. Taky tančím scénický tanec, což mě moc baví. Jako malá jsem dělala gymnastiku, krasobruslila a tančila lidové tance.

3. Jaké je tvé oblíbené číslo?
365 a 158.

4. Když máš úkol, uděláš ho hned, nebo jsi spíš odkládací typ?
To opravdu záleží. Pokud jde třeba o úkol do školy a mám ho mít do týdne, udělám ho s velkou pravděpodobností hned ten den, co nám ho zadali.

5. Ví rodiče nebo kamarádi o tvém blogu? Co na něj říkají?
Ano, rodiče o něm vědí a doufám, že respektují moje soukromí a nechodí sem. Někteří kamarádi o něm též vědí a stejně jako u rodičů, doufám, že respektují moje soukromí a nechodí sem. Někdy se stane, že mi někdo z kamarádů řekne nebo napíše, že to mám tu hezký a já vždy jen přemýšlím, co četli a co ne. Moje babička má povolený si to tu pročítat (ahoj babi! :) ).

6. Za co nejvíc utrácíš?
Knížky. A ani mi to není líto.

7. Vysvěné povolání?
Určitě spisovatelka, ale je to hodně vysněné.

8. Čaj nebo káva?
Tahle je hodně těžká. Jsem naučená pít čaj už od dětství, ale zase káva je káva. Ráno si raději dám kávu, stejně tak i dopoledne, čaj si spíše spojuji s večerem nebo děláním úkolů, čtením, psaním.

9. Píšeš články na téma týdne?
Ne moc často, ale snažím se. Je to vždy taková výzva, když vidím ostatní blogery, kteří to uchopí tak hezky. Obdivuji všechny, co píší na téma týdne každý týden.

10. Kam to chceš dotáhnout s blogem?
Uf. Upřímně, vždy jsem si myslela, že chci nějakým způsobem inspirovat a opravovat lidi, ale zjistila jsem, že toho nejsem a nejspíš ani nikdy nebudu schopna, takže vlastně jen chci, aby sem lidi chodili čistě sami od sebe a rádi četli mé články. Jasně, že bych chtěla mít 1000 návštěv denně, ale opravdu si zakládám na tom, aby vás to bavilo číst a mě psát :).

11. Myslíš si, že jsi závislá na sociálních sítích?
Ano a měla bych s tím něco dělat, protože jsme na nich závislí všichni. Ale když to budu chtít změnit jen já, změní se opravdu něco?Stay weird, Liz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 7. září 2015 v 12:44 | Reagovat

Zajímavé odpovědi, jsem ráda, že jsi se zapojila :)

2 Invisible H Invisible H | Web | 12. září 2015 v 22:21 | Reagovat

Co se týče jazyků jsi skoro lepší než já :) Já kromě češtiny umím anglicky, delší dobu se učim francouzštinu (ale stále neumím tak dobře, jak bych chtěla..) a začínám s latinou, ale je to podobná pakárna jako čeština - samé pády, deklinace a pamatování se koncovek (což u češtiny není potřeba, když mě to pořádně naučila maminka :D) Ale taky bych toho chtěla umět víc.. třeba španělština, korejština nebo japonština. Ruštiny jsem se vždy bála.. :D neptej se proč, sama nevím :D

3 Invisible H Invisible H | Web | 12. září 2015 v 22:44 | Reagovat

+ Nejseš náhodou na last.fm nebo na weheartit.com? Normálně se neptám, ale když už na těch stránkách jsem, bylo by fajn znát někoho, kdo je tam taky :D

4 Liz Liz | E-mail | Web | 16. září 2015 v 20:45 | Reagovat

[2]: páni, ty se učíš latinu? to je přímo můj sen. nechci být nějakým medikem, ale latina mi pořád příjde jako jazyk vzdělanců :) A abych odpověděla, všechny své sociální sítě mám vpravo v menu pod nadpisem Contacts, stačí kliknout na slovo a zobrazí se můj profil :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající