we're all mad here.

Říjen 2015

/ / hello october / /

8. října 2015 v 0:17 | Liz |  Liz.

Hello there, sweethearts.
Pojďme si to říct - už je to moc dlouho. Nechci být omouvající se bloger, ale i tak se omlouvám, že poslední týden nepřibývaly žádné články. Psychicky jsem na tom asi skvěle, ale škola mě docela ubíjí a ještě s kroužkama nezbývá na blog a psaní moc času. Také jsem se dělala s články do školního časopisu a slohovkou do soutěže, takže jsem jednoduše potřebovala pauzu. Taky bych jen chtěla zmínit, že se omlouvám všem blogerům, co mi komentují články, jsem za to moc vděčná a mám vždy otevřených minimálně pět záložek s blogy, které si chci přečíst, ale není na to většinou čas a někdy ani nálada, tak jen nechci působit nevděčně - neustále si prohlížím jiné blogy a fakt si je všechny brzy pěkně přečtu.
Přejděme ale k tématu. Už je trochu pozdě na přivítání října, ale stejně to dělám. Celá Amerika, jak jistě víte, na konci října oslavuje Halloween, takže se již teď neobejdeme bez různých naznačení a videí o svátku, nápadů na kostými a dalších zajímavých věcí, které nám všem opravdu zlepšují dny (jestli to nezní jako sarkasmus, je to, prosím vás, sarkasmus). Taky ale plánuji se konečně podívat na nějaké ty americké podzimní filmy, abych možná měla přehled. Vsadím se, že jsou všechny stejně nudné a nezáživné.
Říjen také znamená ziminka. Což je pro mě hlavně konec nošení sukní a šatů a to mě moc mrzí, jelikož jsem si na ně přes jaro a léto zvykla a moc se mi nechce cpát se do džínů, fakt ne. Taky nejsem úplně ten 'sweater weather' člověk a The Neighbourhood můžu poslouchat i bez toho. Nemám ráda autumn boots, plášť, šálu ani rukavice. Mám ale ráda čepici a pití čaje, takže alespoń nějaké výhody.
Škola mě však už totálně ubíjí. Pokud vás ne, přeji vám do života to nejlepší. Zároveň mě ale nechává zaměstnanou, což se mi líbí #workaholic. Nemám sice čas na knížky nebo pro sebe samotnou, ale zároveň nemám čas přemýšlet o tom, co na sobě nemám ráda a jsem za to ráda. Takž jen doufám, že celý říjen bude takto nějak zabitý a budu zaeprázdněna, prtože mě to nějak baví. Taky doufám, že se víc dostanu k blogu, protože mám zase nějaký dobrý nápady na psaní a byla by škoda si je nechávat pro sebe :)
Stay weird, Liz.

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající