we're all mad here.

/ / i kinda still am alive / /

11. listopadu 2015 v 20:52 | Liz |  Liz.
Protože jsem poslední měsíc neměla žádný čas informovat svůj milovaný blog o svém životě, myslí, že je nutné tento článek napsat.
Abych začala pozitivně, mám se fajn. Opravdu. Je to už docela doba co jsem se měla celkem dobře, natož fajn. Ale poslední měsíc či dva je mi mnohem lépe, rozhodně mám méně depresivních nálad, snažím se být co nejméně toxická, být hodná na lidi a vůbec, jsem nesmírně ráda za své nejlepší kamarády, jelikož někdy dokážu být hodně otravná a nerozumím tomu, jak mě mohou neustále snášet, ale nějakým způsobem to dělají a pokaždé mě podrží a přivedou na jiné myšlenky. Jsem hrozně vděčná za to, že teď takové kamarády mám.
Pokud jde o školu, mohli jste si všimnout, že hlavním důvodem, proč jsem asi měsíc nebyla schopna nic napsat byla právě ona. Můžu se pochlubit, že jsem na tom s učením dost dobře a zjistila jsem, že jsem strašný workaholik a dělání domácích úkolů, projektů a učení mě nějakým způsobem uspkojuje a uklidňuje, takže jsem ráda, když mám toho hodně, jelikož pod tlakem pracuji nejlépe. Předpokládám, že zrovna teď bych měla mít od školy trochu oddech, protože jsme poslední dobou psali opravdu hodně písemek, takže by bylo od učitelů milé, kdybychom se pro změnu třeba jen týden v klidu učili.
Věc, která mě poslední dobou hodně strašila bylo právě psaní. Abyste správně pochopili, miluju psaní. Zbožňuji psát na blog, číst blogy ostatních, vytářet příběhy nebo úvahy, je to jedna z mých nejoblíbenějších věcí na světě. Teď mám však obrovský problém, protože slova jednoduše nedokážu dostat do rukou, na papír nebo do počítače. Nevím proč, ale někdy mě to tak ošklivě zasáhne a cítím se docela na hovno. Řeknu vám to upřímně, je to na nic, když zapomenete jak se dělá něco co je pro vás nesmírně důležité a já jen doufám, že zase najdu to kouzlo, které jsem si dřív užívala. To samé se děje s knížkama - miluju čtení, ale nemám čas ani náladu. Možná to jsou jen špatné knížky, ale s tímto rozladěným přístupem je pro mě každá nudná a špatná.
Tak abych to nějak shrnula - mám se fajn, ale blog je obrovskou součástí mého života, takže bez něj prostě nejsem kompletní, Možná nepíšu dobrý články, ale mám to ráda, mám ráda ten pocit, když píši, opravuji, zveřejním, uvidím komentář, podívám se na jiné blogy. Mám to hrozně moc ráda a slibuji vám, že i kdybych nepřidávala zase dlouho články, vždy se jednou vrátím sem, někam, kde se cítím jako doma.Stay weird, Liz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 13. listopadu 2015 v 19:53 | Reagovat

Neboj, píšeš skvělý články :-D A už se těším na další :D I mou součástí života je blog, ráda na něj ventiluju svoje myšlenky :-) Já nejsem až takový workoholik, ale když vím, že nemám něco dodělaného, tak to musím dodělat :D

2 Nico Nico | Web | 16. listopadu 2015 v 18:55 | Reagovat

Máš pěkné články a krásný blog!♥ :-)
Já jsem také workoholik, ale rozhodně né do školních úkolů a povinností, jenom když mě daná látka baví, ale to se poslední dobou stává opravdu málokdy, protože ta škola mi už leze krkem :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající