we're all mad here.

Movies&TVshows

/ / glee / /

22. března 2015 v 21:30 | Liz

Na některé seriály se díváte proto, že vás baví. Zápletka je zajímavá, postavy jsou vtipný a chytrý a jednoduše je to super seriál. Ale na jiné seriály se díváte proto, že ať se děje co se děje, pořád vám předávají stejné poselství a nikdy, nikdy na ně nezapomenete. Přesně takový seriál je Glee. Něco, co musí jednou skončit, ale stejně to nikdy neskončí pro vás, protože vás zrovna tento příběh naučil nikdy se nevzdávat svých snů a nikdy nepřestat věřit. 6 let a 6 sérií a zanechalo to ve mně hrozně moc myšlenek a nadějí a..ani se to nedá popsat, kolik mi toho Glee dalo.
Příběh o pár puberťácích, kteří se jaksi zapletli do sboru a stala se z nich skupina New Directions a najednou pozorujeme, jak se z nich stávají kamarádi, jak každý z nich prožívá jakési problémy, vztahy. Být částí něco výjimečného tě dělá výjimečným. Vývoj a dospívání postav je ta nejúžasnější věc, kterou by jste mohli pozorovat. Maturita, vysoká, New York, první album, svadba, Broadway, vlastní televizní show, cena Tony, učitel, armáda. Přísahám, tenhle seriál mě naučil, že všechny sny se plní. Myslím, že nikdo nepochopí, jak moc hluboko do vás šáhne a když skončí..zanechá obrovskou díru. Všechny písničky, představení, tomu všemu je konec a vy si jen můžete denně pobrečet u starých vystoupení, protože co jiného vám zbývá?


V roce 2013 umřel jeden velmi důležitý člověk jak pro svět, tak pro Glee. Cory Monteinth (jemu věnovaný článek -> click <-) byl základem Glee, leaderem a něčím, co drželo tenhle příběh pohromadě. Seriál se k jeho smrti obrátil opravdu úžasné - památní deska, věnované auditorium. Písničky věnované Finnovi, Glee udělalo tu nejlepší rozlučku a já jsem probrečela asi 300 let pokaždé, když Finna zmínili. Znovu, asi by to nepochopil každý, ale i když se i jeho postava často chovala nehorázně debilně, byl to základ. A nedokážu si představit, jak se konstrukce nezřítila ve chvíli jeho pádu. Cory a Finn pro mě budou vždy úžasnými lidmi a někým, kým bych chtěla být já. Přísahám na řeku Styx, že nikdy nezapomenu jeho hlas ani jeho povahu. Děkuju Cory za Finna, děkuju za všechno. Chybíš mi.
Lea Michele předvedla tu nejlepší hlavní roli v historii. Maturita, NYADA, New York, Broadway, zpátky do Ohia, cena Tony. Rachel Berry je ta nejvíc inspirativní postava vůbec. Sebevědomá, silná, úžasná, cílevědomá, všechno. Pokud ne nikdo jiný, byla to ona, kdo mě naučil věřit ve všechno a její poslední píseň v Glee? Celou jsem jí probrečela. A nejen proto, že je to její poslední píseň a já chtěla, aby zpívala dál, ale hlavně proto, že jsem chtěla dál poslouchat její neuvěřitelný hlas, talent. Byla jsem oslněna a pořád jsem. Zamilovala jsem se do této úžasné ženy a upřímně řečeno, cítím se neskutečně poctěna tím, že jsem se do ní zamilovat mohla. Děkuju Lea, děkuju za Rachel, děkuju za to, že jsi tu pro mě byla, když jsem chtěla přestat mít sny. Jsi člověkem, kterým chci být.


Nemůžu dostatečně poděkovat každému z Glee. Artie, Tina, Kurt, Blaine, Sue, Mr. Shue, Emma, couch Beast, Puck, Santana, Becky, Brittany, Kitty, Sam, Marlene, Quin, Mercedes, Mike..hrozně moc postav, které byli neuvěřitelné. Možná, že jsem si to zamilovala tolik proto, že jsou všichni jiní, ale spojuje je jedna úžasná věc - zpívání. Tahle zkušenost byla nepopsatelná. Možnost sledovat Glee bylo něco nádherného. Nemůžu to popsat slovy. Nikdy na to nezapomenu, nikdy na to zapomenout nechci. Pokud jste to nikdy neviděli, udělejte to. Udělejte to a nepřestávejte dokud nejste u konce a nebrečíte jako mimina.
Being a part of something special, makes you special.
Don't stop believin'.
Thank you, Glee. Goodbye.
Stay weird, Liz.

/ / moviees#4 / /

16. března 2015 v 20:34 | Liz
Hello there.
Právě jsem zavedla #moviemonday, což znamená, že dnes máme filmový den! Taky to znamená, že to už příští týden platit nebude a hashtag je tam jen protože jsem chtěla mít nějakou cool věc ve článku. Nevedu si moc dobře. Ale i tak doufám, že vám navrhnu nějaké filmy, které jsme doposud neviděli a tento článek si užijete.

1. School of Rock/Škola roku (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Starý chlápek, bydlí u svého bratra, vykopnou ho z jeho rockové kapely a on sám je posedlý rockem a nedokáže si najít normální práci. To se však změní, když zvedne telefon místo svého bratra a 'načerno' začne suplovat v prestižní škole. Jako učitel ale očividně stojí za houby a pracovitým žákům se moc nezamlouvá. Až do té doby, co je uslyší hrát a dostane skvělý nápad - přihlásí se s nima na soutěž kapel, čímž si vydělá peníze. Ve filmu můžeme pozorovat, jak si děti postupně oblíbí jak učitele, tak klasický rock a samy se ho naučí hrát. Tento film moc doporučuji milovníkům rocku, uslyšíme v něm klasiky jako AC/DC a další.

2. Sex Tape/Sex Tape (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Příběh je o páru, kerý už od střední prožívá skvělý sex. Jak ale šel čas a narodily se děti, nezbývá na to moc času. Aby tedy tento pár svůj sexuální život krapet oživil, rozhodnou se natočit 'sex tape', ve které vyzkouší hodně různých poloh. Bohužel, video se pak rozšíří do dalších tabletů jejich známých a oni přirozeně nechtějí, aby ho někdo viděl. Proto se snaží co nejpřirozenějším způsobem videa odstranit. Je to zajímavá komedie, ale ne úplně tak zajímavá, jak jsem předpokládala. Ale i tak jsem se dost zasmála a rozhodně není k zahození.

3. Angus, Thongs and Perfect Snogging/On je fakt boží! (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Co udělá taková holka, která chce nejlepší oslavu patnáctých narozenin, má moc velký nos, divnou rodinu, žádného kluka, jedno obočí oholené a partu nejlepších kamarádek? Přesně to se dozvíte v tomto filmu. Myslím, že každá holka prochází touto etapou puberty, kdy je totálně zamilovaná do perfektního kluka, neví jak se správně líbat, kdy je správné nosit podprsenku a zkrátka neví, co chce. Vtipný, ale zároveň nehorázně sladký film.

4. G.B.F. (trailer - click, stáhni - click, onliine - -)
Být na střední škole není lehké, obzvlášť když jste gay. Pokud to ale nikdo neví a vy doopravdy typický gay, který rozdává módní rady nejste? Prostě přežíváte s partou svých přátel. Až do té doby, co si tři královny školy umanou, že chtějí tak zvaného G.B.F. - gay best firend (nejlepší kamarád gay) a vystopují vás a najednou vás miluje či nesnáší celá škola. Typický americký film založený na skvělým nápadu. Taky super obsazení - Sasha Pieterse, Evanna Lynch, Joanna Levesque nebo Michael J. Willett.

5. Dear John/Milý Johne (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Jedna z klasik natočená podle knihy Nicholase Sparkse - kniha je tak 10x lepší. Dva naprosto odlišní lidé se potkají v létě a zažijí spolu velmi krátký románek, něco kolem dvou týdnů. Pak se musí bohužel hlavní mužská postava vrátit do vojenské služby. Slíbí si však, že si budou psát dopisy, zůstanou v kontaktu a vrátí se k sobě. Poprvé to vydrží a stráví spolu co nejvíce času, pak už to ale tak růžově nevypadá - ona si najde manžela. Nicholas Sparks je známý pro tyto typy hodně sladkých a romantických románků a ani tento není vyjímkou. Jak už jsem ale řekla, kniha je mnohem lepší, hlavně asi proto, že nekončí šťastným koncem a všechno se neodehrává tak rychle.Stay weird, LizLíbající

/ / christmas movies / /

22. prosince 2014 v 20:30 | Liz
Yeaah.
A ahoj, mimochodem. Myslím, že už jsem dost jasně vyjádřila moji ne nenávist k Vánocům, ale ne úplně oblibu Vánoc, ale i tak jsem slibovala článek s vánočními filmy a dokonce jsem nějaké zhlédla (díky, díky, můžete přestat tleskat), takže teď nezbývá nic jiného, než o nich napsat článek, že? Předtím, než začnu, musím také zmínit některé seriály, které mají takovou vánoční epizodu, buď jednu nebo jednu do každé série, je to třeba Glee, kde mám pocit v každé sérii jedna je, Pretty Little Liars, kde měli tento rok první vánoční epizodu, Baby Daddy - stejně jako PLL, nutno zmínit i Sherlocka, kde to nebylo úplně vánoční, ale i tak jsou tam krapet Vánoce (vlastně jen chci, aby jste se podívali an Sherlocka, haha), American Horror Story v první a druhé sérii mají takovou epizodu, The Fosters v druhé sérii, též Girl Meets World a nakonec, nejsem si úplně jistá, jelikož ještě nemám dokoukanou ani první sérii, ale tuším, že i v seriálu Orange Is the New Black je díl s Vánocema nebo minimálně s Díkůvzdáním. Takže pokud sledujete jeden z těchto seriálů, nezapomeňte se kouknout na vánoční epizody, zvlášť ty v Glee jsou nejlepší. Taky musím podotknout, že jsem nezhládla všechny filmy, které jsem měla v plánu, ale měla jsem seznam, takže pokud máte zájem o nějaké filmy mimo článek, tak mrkněte třeba na (názvy jsou anglicky): A Christmas Carol (i knížka - právě čtu), Love, Actually, Polar Express (jeden z mých oblíbených filmů z dětství, který jsem nestihla zhlédnout), It's a Wonderful Life, White Christmas, Home Alone (má 5 dílů), National Compoon's Christmas Vacation, Santa Buddies (též skvělý disney film) a The Year Without Santa Clause. Většina z těch filmů jsou starší, ale z recenzí jsem odvodila, že jsou opravdu hezké. No a teď už pojďme na filmy doporučené mnou.

1. Elf /Vánoční skřítek
Elf, aneb Buddy je Santou omylem jako miminko odnesen na Severní pól a vychován skřítky. Časem ale zjistí, že není jako ostatní skřítci, jak ve velikosti, tak v zručnosti. Skřítci mu tedy prozradí, že je člověk a on se vydá do New Yorku hledat svého otce. Zjistí, že to v normálním světě však nefunguje tak, jako u nich, ale snaží se lidem navrátit vánoční duch a donutit je opět věřit v kouzlo vánoc. Minulý rok, když jsem na film koukala před Vánoci, hodně mě naladil, je to super nápad a film se jednoduše povedl. Je v něm hodně pravdy a zároveň je to nehorázně vtipný.

2. How the Grinch Stole the Christmas / Grinch
Příběh se odehrává v městečku Kdovice, kde žijí Kdovíci, kteří přicházejí na svět tak, že přistávají na zem v takovém padáčku. Stejně tak se to stalo s Grinchem. V 8mi letech se však od všech začal lišit tím, že mu narostly vously a chlupy, ještě k tomu zelené. Děti se mu začaly smát a on utekl, zrovna v období Vánoc a schoval se v jeskyni v horách. Od té doby začal Vánoce nesnášet, stejně jako všechny Kdovíky, pro které jsou Vánoce posvátné. Teprve o pár let později se ho malá Cindy Lou snaží pozvat na oslavy Vánoc a usmířit Grinche s Kdovíky. Grinch je asi můj oblíbený vánoční film a myslím, že i když je to už dost starý film, výdycky mě rozesměje. Je též doprovázen krásnou hudbou.

3. The Santa Clause / Santa Klaus
/fakt to je česky 'Klaus'?!/
Scott Calvin je rozvedený otec malého chlapečka Charlieho, který s ním nerad tráví čas. Bohužel ale, musí s ním být na Vánoce (kolikrát už jsem v tomto článku napsala Vánoce?) a Scott se dozvídá, že Charlie už přestal věřit v Santu. Přesto se chová jako špatný rodič. Až v noci, když něco uslyší na střeše a zjistí, že je to Santa, který z ní spadl a teď je na Scottovi, aby doručil dárky a byl Santou. Po tom, co práci splní, myslí si, že to byl jen sen, Charlie si ale neustále myslí, že se to stalo, ale jak by mohlo? Vždyť je to nemysl..Proč ale Scottovi narostli pořádné vousy, přišel seznam hodných dětí a narostlo pořádné břicho? Myslím, že když přidáte do filmů děti, hned jsou o moc lepší a roztomilejší. Tento film nebyl vyjímkou a mně se dost líbil i nelíbil zároveň. Bylo to jednoduše dobré a obzvlášť hezké pro děti.

4. Rudolph the Red-Nosed Reindeer / Rudolf
Kreslená pohádka o sobovi Rudolfovi, který se narodil v Santové vesničce, ale hned od narození se lišil od ostatních svým červeným nosem, který někdy i zářil. I jemu se začali jeho vrstevníci posmívat a i když si našel kamarádku (trochu víc než kamarádku), jeden z ostatních sobů mu řekl, že se s ním baví jen protože je jí ho líto. Rudolf proto uteče a najde si kamaráda v jeskyni, kde se ubytuje. Jeho kamarádka se ho vydá hledat, ale zajme ji zlá čarodějnice, ještě k tomu nekonečně sněží a Santa má problémy s doručením dárků. Je tedy na Rudolfovi, aby všechny zachránil. Rudolf the Red-Nosed Reindeer je jedna z mých oblíbených vánočních písniček (jo, je trochu divný, že někdo, kdo nemusí Vánoce má oblíbené vánoční písničky) a musela jsem se na poádku podívat. Upřímně řečeno, skoro pořád jsem si u sledování říkala 'poor Rudolph', protože mám slabost pro postavy, které jsou odlišní a ostatní se jim smějou. Každopádně to je ale opravdu hezké a moc se mi pohádka líbila.

5 I Saw Mommy Kissing Santa Clause / Viděl jsem maminku líbat Santa Clause
Justin a Bobby jsou nejlepší kamarádi. Při Díkuvzdání ale Bobbyho rodiče oznámí, že uvažují o rozvodu a oba chlapci jsou z toho velmi smutní. Jednoho večera, když se Justinovi rodiče hádají a on má spát, uslyší Santu a nedá mu a jde se podívat dolů, kde uvidí Santa Clause a jeho maminku. Stihne je však vyfotit ve velmi neobvyklé poloze - když se líbají. Justin to řekne Bobbymu a spolu vymyslí plán - Bobby bude hodný a Santa mu na Vánoce nadělí usmířené rodiče a Justin bude naopak zlobit, aby Santa zůstal co nejdál od jeho maminky. Musím přiznat, že tenhle film mě hodně rozesmál. Justinovi rodiče ještě víc přidávali do ohně, aby to vypadalo, že se maminka líbala a pořád se schází se Santa Clausem, samozdřejmě nevědomky. Justin dokonce posílal dopis Mrs. Clausové i varovné dopisy Santovi. Zkrátka to byla skvělá podívaná a mocmoc doporučuji.

6. Happy New Year / Šťastný Nový rok
/tenhle se trochu nehodí, ale rozhodla jsem se, že i oslava Silvestru se počítá/
Film je o několika párech, které jsou všechny nějak společně propojeny. Jde o oslavu nového roku v New Yorku, kde každý z jedinců s něčím bojuje a snaží se prožít ten nejlepší Silvestr. Nebudu vám každý příběh zvlášť popisovat, protože vám nechci nic prozradit, ale moc se mi film líbil a krásně byli zapojeny všechny věkové kategorie. V obsazení se mi moc líbili Zac Efron, Lea Michele, Ashton Kutcher, Jon Bon Jovi, Jake T. Austin, Sarah Jessica Parker a Jessica Biel, prostě hvězdné obsazení.
Stay weird, LizLíbající

Moviees. #3

16. října 2014 v 17:01 | Liz
Heyy.
/doufám, že i vám se můj výběr obrázku tak líbí/
Dnes tu po delší době mám opět článek plný filmů, protože vím, že o ty nikdy nebývá málo zájmů. Filmy na který já koukám jsou hlavně romantické a komedie na páteční nebo sobotní večer, ale někdy se ukáže i něco více akčního. Takže doufám, že najdete nějakou inspiraci a užijte si článek.

1. Maleficent/Zloba (trailer - click, stáhni - -, online -click)
Film je vlastně nové zpracování Disneyho Šípkové Růženky a hlavní roli tu hraje Angelina Jolie, tedy Zloba. Byla podvedena člověkem a za to proklela jeho dceru tak, že v den jejich šestnáctých narozenin se píchne o jehlu a usne tvrdím spánkem jako smrt. Probudit jí může samozdřejmě jen polibek z pravé lásky a Zloba je přesvědčena, že opravdová láska neexistuje. Král svou dceru pošle vyrůstat mimo hrad do lesa a Zloba ji neustále hlídá a časem si ji zamiluje. Její kledba se ale i tak uskuteční. Jak se tedy probudí, když opravdová láska neexistuje?

2. Now Is Good/Teď a Tady (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Původní je kniha Ještě než umřu a film je natočen podle ní. Tessa je puberťačka, která má od svých třinácti let rakovinu a vzdává léčbu. Má však seznam věcí, které chce předtím, než umře udělat. Potká taky kluka, který jí naprosto změní k lepšímu a pozitivnějšímu já. Jeji nejlepší kamarádka jí pomáhá s úkoly, ale sama čeká dítě a má plno problémů. Tessa si snaží uživat své poslední nejhezčí i nejhorší chvíle.

3. Zathura/Zathura: Vesmírné dobrodružství (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Walterův a Dannyho otec odešel z práce a oni se příšerně nudí. Spíše Danny příšerně otravuje Waltera, aby si s ním hrál, ale on ho považuje za malýho otravnýho bratra. Ani jejich starší sestra, který by je měla mít na starosti se jim nevěnuje. Danny následně vytáhne nějakou starou hru - Zathuru a přemluví svého bratra, aby hrál s ním. Hned po prvním tahu, ale bratří poznají, že je něco v nepořádku a pochopí to hned jak se podívají z okna - jsou ve vesmíru a všechny tresty či úkoly, které ve hře dostanou musí vykonat.Na jejich dobrodružství potkají i ztraceného astronauta, ale i záludné přášery. Slibuju vám skvělou zábavu a hlavně obsazení - koho by nerozesmála mladá Kristen Steward a hlavně Josh Hutcherson?

4. Dirty Dancing/Hříšný tanec (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Mladá Frances přezdívaná jako Baby je na prázdninách s rodinou, kde potká Johnyho, který tam pracuje jako učitel tance ještě s jednou tanečnicí s kterou jsou prý dobří kamarádi. Ona byla ale znásilněna a otěhotněla a teď potřebuje jít na potrat na což ale nemá peníze - v té době s její mzdou je to fůra peněz. Baby jí ale peníze dá a jí i Johnyho zachrání a tancuje za ní. V tu dobu se zamiluje do Johnyho, který je ale následně vyhozen, protože se na to příjde. Konec přináší legendární tanec na píseň The Time Of My Life. Film je už poměrně starý, ale musím přiznat, že jeden z mých oblíbených.

5. Monte Carlo/Monte Carlo (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Grace právě odmaturovala a konečně se jí plní sen podívat se do Evropy a hlavně do Paříže, na což dávno šetří. Nakonec se k ní a její nejlepší kamarádce přilepí i její nevlastní sestra s kterou si zrovna nepadnou do oka. Všechno od jejich příjezdu jde špatně, až do chvíle, kdy dostanou luxusní pokoj v hotelu a limuzínu na letiště a následně soukromé letadlo. Dozví se, že Grace vypadá přesně jako jaká-si dědička, která měla přijet na tuto charitativní aukci, ale nepřijela a proto hraje ona i její doprovod dědičku a její kamarádky, při čemž zažívají hodně srandy.Stay weird, LizLíbající

Moviees. #2

9. srpna 2014 v 19:49 | Liz
Hey there.
Myslela jsem, že bych dneska konečně napsala update o tom, co se děje v mém životě, co dělám, ale jak jste mohli vidět v předchozím článku, tak jsem si zrušila facebook, kde jsem si přes kamarádky posílala z mobilu do počítače fotky, takže se snažím vymyslet, jak to udělat, abych dostala z mobilu fotky do počítače dědy bez toho, abych musela mobil připojit, ale zatím mě nic nenapadlo, takže tu bude ten update asi až přijedu z Běloruska, aby u toho byli i fotky. No a teď už pojďme k článku, který bude o filmech, jako minulý takový článek, nechte si líbit. By the way, tenhle článek jsem začala psát včera, ale na dědově počítači něco nešlo, takže jsem se
na to vykašlala.

1 Stuck In Love (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Film je v podstatě o třech (zamilovaných) párech. Rozvedený spisovatel špehuje svou ex-manželku, jeho dcera vydává svou první knihu a je to eh, děvka, ale dá se dohromady s hodným klukem. A jeho syn, který touží po holce z jeho třídy, která má bohužel kluka a má problémy s alkoholem a drogama. Jak už jste mohli pochopit puberťáci se dají do hromady a vypadá to jako takový ty normální slaďáky a nakonec se i spisovatelova ex-manželka k němu vrátí. Film byl super, hodně se mi líbil, určitě doporučuju. Byla jsem hlavně nadšená z herců, totiž Lilly Collins, Logan Lerman a Nat Wolff.

2. Wild Child/ Puberťačka (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Film je o dívce, která má zazobanýho tatínka a její maminka umřela, otec si ale našel přítelkyni, která se k nim stěhuje. Ona uděá rozruch a pošlou ji studvat do Anglie na soukromou školu pro dívky. Tam se zezačátku snaží dostat se nějakým průšvihem ven, ale nakonec si tam udělá kamarádky a zamiluje se do kluka, což ji donutí tam zůstat. Je to poměrně starý film, ale mě zatím nikdy neomrzel, je to hodně holčičí, ale i tak. Opět se mi hodně líbila ve filmu Emma Roberts.

3. City Of Bones/Město z Kostí (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Film je natočen podle série knih (mé oblíbené, by the way). Clary je normální holka, která bydlí se svou matkou a myslí si, že její táta zemřel. V průběhu filmu však zjistí, že tomu tak není a že ona i její matka jsou lovci stínů. Zapojí se tak do výcviku a seznámí se s pár dalšími lovci. Taky se zamiluje do Jace, který je jak zjistí na konci filmu její bratr. Ve filmu je hodně akce, ale obsazení je naprosto úžasné a já mám film moc ráda.

4. It's Kind Of a Funny Story/Něco jako komedie (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Film je opět natočen podle knihy (hh, jedna z mých oblíbených). Craig chodí na nejlepší školu v New Yorku, což ale kromě dobrého vzdělání znamená i hodně stresu. Proto se rozhodne, že chce spáchat sebevraždu. Tak skončí v psychiatrické léčebně, kde je na týden a snaží se všechno napravit. Potká tam hodě super lidí (dospělých), ale kromě toho taky holku, do které se asi zamiluje. Film je možná trochu depresivní, ale pořád skvělý a já ho žeru. Taky tam opět hraje Emma Roberts.

5. The Art of Gettig By/Umění zapadnout (trailer - click, stáhni - click, online - click)
George je samotář, který chodí do maturitního ročníku ve škole a nedělá domácí úkoly, hrozí mu tak vyloučení ze školy a neodmaturování. Bydlí s jeho matkou a jejím přítelem, který je mu velmi nesympatický. Skamarádí se však s dívkou ze
školy - Sally, která ho změní tak, že začne trávit čas s kamarády, přemýšlet o budouctnosti a obecně se stávat normálním puberťákem. Bohužel se pohádají a on opět padle do depresí. Nakonec přeci jenom se rozhodno dodělat všechny úkoly za rok a odmaturuje, taky se mu vrátí Sally a všechno dopadne dobře, jako v klasickým Americkým puberťáckým filmu. Moc se mi tam líbili Emma Roberts a Freddie Highmore.Stay weird, LizLíbající

Moviees. #1

22. července 2014 v 13:51 | Liz
Hello guys.
Pokud jste četli včerejší článek, tak už možná předpokládáte o čem bude tento. Ano, je to první přírustek do mého nového nápadu s filmama, ve kterém budu psát články s pěti filmy (nědy možná víc) a vždy vám dám odkaz (pokud bude možno) na stáhnutí a zhlédnutí online. Doufám, že se vám to bude líbit a pomůže vám to ve výběru filmů na poslední chvíli.

1. Vampire Academy/Vampýrská Akademie (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Film je natočen podle knihy (série knih - chci si přečíst). Hlavními hrdinky jsou Rose a Lissa. Rose je dhampýrka - napůl člověk, napůl vampýr a je zároveň strážce Morojů, tedy Lissy, která je královské krve. Film začíná tím, že jsou spolu na útěku z akademie, ale strážci je najdou a odvedou zpět. Cestou potkají ale Strigoje, kteří jsou zlý a nesmrtelní. Film vypráví o výcviku Rose, ale taky o tom, jak Lissa časem přichází na své schopnosti. Na konci nechybí ani menší boj a celý film je poměrně zajímavý a je tam hodně napětí a otázek. Můžete se těšit i na dvě malé 'love story'. Film jsem viděla v sobotu a moc se mi líbil, nemůžu se dočkat až si přečtu knihy a taky dalšího filmu.

2. Date Movie/Děsnej Doják (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Film je v podstatě velká parodie na několik filmů, ale i tak je vážně super. Hlavní postavou je Julia Jones, která je trochu při těle a hledá pravou lásku. Proto poprosí o radu u jednoho z nejlepších, který jí vylepší a pošle do televize na jakousi soutěž. Tam si ji Grant Jebal (:DD) vybere a dá jí růži. Následně film vyráví o tom, jak se zasnoubí, seznámí se svými rodiči, plánují svadbu a to všechno s velkým humorem. Nevím, kdy jsem tento film viděla poprvé, ale je určitě lepší se koukat s někým, protože se víc nasmějete.

3. Breakfast Club/Snídaňový Klub (trailer - click, stáhni - click, online - x)
Tento film je už docela starý - 20 let, ale i tak si myslím, že se hodně lidem bude líbit, zvlášť těm, kteří nevědí co chtějí, malým rebelům a podobně. Je o pěti lidech, dětech, kteří musí být v sobotu 9 hodin ve škole a napsat essey o tisíci slovech, aby si uvědomili, co provedli. Čtyři z nich jsou poměrně normální, průměrní žáci, ale jeden je upřímně řečeno prostě magorský bastard (ale je sweetie<3). a tu sobotu se tam toho jednoduše hodně stane, taky se dozvíme proč tam všichni jsou. Film jsem viděla nedávno, ale zamilovala jsem se do něj, je dokonalý a taky dost smutný. Jedna z nejlepších věcí na filmu je ale taky soundtrack od Simple Minds, aneb písnička Don't You Forget About Me, která je naprosto šuprácká.

4. RV/Rodinná dovolená a jiná neštěstí (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Otec dvou děti a manžel Bob má, dalo by se říct dobrý život. V práci je všechno v normálu do té doby, než mu jeho nadřízený řekne, že mu hrozí vyhazov pokud neudělá prezentaci pro společnost, kterou chtějí koupit. Jeho rodina však chce v tu dobu jet na Hawai, což musí Bob odložit, ale nechce říct manželce, že je to kvůli práci a proto si taky pronajme renovační vůz - karavan a bere rodinu na dovolenou s ním. Po cestě se jim stane mnoho neštěstí, ale vždy nestratí hlavu a nějak se z toho dostanou. Nebudu vám prozrazovat konec, ale každopádně je to super film a ještě lepší ho dělá to, že tam hraje jeden z mých oblíbených herců - Josh Hutcherson (taky např. v Hunger Games, Děcka jsou v pohodě nebo Zathura: Vesmírné dobrodružství).

5. We're the Millers/Millerovi na tripu (trailer - click, stáhni - click, online - click)
Takovou hlavní postavou je David - dealer drog. Nemá ani přítelkyni, ani žádnou rodinu, ale jeho práce ho živí dost dobře. Naneštěstí dostane od svého šéfa za úkol propašovat drogy až z Mexika, ale jak to udělat sám? Proto poprosí jeho sousedku striptérku, holku z ulice a kluka, jehož máma je věčně pryč a dolézá za ním, aby mu tvořili falešnou rodinu a působil při pašování nenápadně a na hranicích neměli takové podezření a jako odměnu jim dá každýmu určitou částku toho, co dostane on sám. Taky se to samozdřejmě neobejde bez problémů, zvlášť na cestě zpátky, kdy zjistí, že ho jeho šéf obelhal a oni ty drogy ukradli a určití mafiáni se je pokouší zabít. Film má hrozně vtipných pasáží a já osobně jsem ho už viděla asi 3x. Moc se mi tam líbí herečka Emma Roberts (taky jedna z mých oblíbených), ale obecně, všichni herci jsou super.

/Breakfast Club<3/Stay weird, LizLíbající

How To Train Your Dragon 2 | recenze

14. července 2014 v 20:36 | Liz
/this<3/
Hey everyone.
Po včerejším trochu víc smutném článku jsem se rozhodla pro něco více šťastného a to něco jako recenzi na 'Jak vycvičit draka 2', na kterém jsem včera byla se ségrou a jejími kamarády v kině/divadle. Jak už jste mohli poznat, byl to animák a taky překvapivě už 2. díl a pokud jste neviděli ten první, tak to možná ani nečtěte (:D).
Každopádně, film byl opět hlavně o Škyťákovy a jeho drakovi, kterého si vycvičil - Bezzubce (zní to jako pro holku, ale je to kluk). V jejich vesnici se naučili draky cvičít a skamarádili se s nima, žijou s nima v míru. Škyťák létá s Bezzubkou a objevuje neobjevená místa země. Jednou narazí na nádherné místo, bohužel následně taky na lovce draků o kterých nic nevěděli, zvlášť o tom, že je nazývají dračí jezdci. Naštěstí se jim podaří utéct a Škyťák o události hned dá vědět otci, který ho chce co nejdříve korunovat za náčelníka. Hned jak Kliďas uslyší hrozivé jméno, které si nepamatuju (:D) rozkáže uzavřít celý ostrov a má v plánu se bránit a nesnažit se toho někoho přemluvit, aby s válkou přestal. Škyťák to chce však zkusit a neuposlechne a s Astrid se s draky vydají hledat lovce draků, aby je k tomu někomu dovedli. Kliďas se je vydá s jeho přáteli hledat. Škyťák a Astrid mají zatím plán se vzdát lovcům, aby je k tomu někomu (budeme mu říkat chlapík) zavedli.

/awwh<3/

Po tom už věci začínají být opravdu složité. Škyťáka najde jeho matka, která měla být podle všeho mrtvá, ale ve skutečnosti chrání obrovské dračí hnízdo plné draků s alfa drakem. Začne tak se Škyťákem sdílet zkušenosti a nabídne mu, aby zůstal a pomáhal jí, což přijme. Jeho přátelé si ale myslí, že letěl dál hledat chlapíka a proto unesou hlavního lovce draků a on je zavede ke chlapíkovy, kde nenajdou ani Škyťáka ani jeho otce Kliďase a sami málem skončí mrtví - hlavní lovec draků se nakonec postaví na jejich stranu, jelikož mu též hrozí smrt a všichni se včetně draků zachrání. Zatímco chlapík už vede vojáky k hnízdů draků, tudíž k Škyťákovi, Bezzubce, Škyťákově matce a Kliďásovi, který se k nim někdy mezi dějem stihl dostat (já to trochu nestíhám, pardon). Draci se ze začátku brání - na pomoc jim přijdou Škyťákovi přátelé s draky. Ze začátku to vypadá, že přece jenom vyhrají, ale chlapík vytáhne svou tajnou zbraň, kterou je jeho alfa drak a on porazí dobrého alfa draka a všichni draci ho musí poslouchat, proto se stanou zlými, i Bezzubka. Chlapík Bezzubku
nutí zabít Škyťáka, ale Kliďas se postaví do cesty a Bezzubka zabije jeho (:'(). Tím boj skončí a chlapík odlétá bůh ví kam. Škyťák se s jeho přáteli a matkou vrací do vesnice na mláďatech draků, kteří neposlouchají nikoho a tam začínají zachraňovat od alfa draka a zmanipulovaných draků vesnici. Bezzubka se vzpamatuje a začne bojovat s nima. Zkrátka, nakonec alfa draka porazí a novým alfa drakem se stane Bezzubka. Škyťák se stane náčelníkem a samozdřejmě nechybí ani závěrečná pusa jeho a Astrid. Já jsem film viděla ve 3D a musím uznat, že efekt byl opravdu úžasný jako celý film. Moc se mi líbil první díl, ale tenhle byl ještě mnohem lepší než předešlí - nejvíc roztomilý Bezzubka, sexy 20-ti letý Škyťák, jeho nejvíc cool matka, Astrid a Škyťák a obecně všechny vtipný a smutný scény, nádhera. Film byl úžasně udělaný a já jsem si ho hrozně oblíbila. Od teď je to určitě jeden z mých oblíbených animáků a moc doporučuji se na něj kouknout, nebudete litovat! :)
Stay weird, LizLíbající

#1yearwithoutCory

13. července 2014 v 21:57 | Liz
Rok zpátky jsem se probudila v naprosto normální den, necítiila jsem nic neobvyklýho nebo nějaký signál, že je něco špatně. To jsem ale měla. Když jsem si vzala do ruky mobil a podívala jsem se na facebook, byl celý zaspamovaný fotky Coryho, kluka, kterýho jsem znala jen z fotek z Glee a filmu 'Monte Carlo', kde na mě neudělal takový dojem, jaký měl. Viděla jsem, kolik lidí bylo zničených kvůli tomu, co se mu stalo - umřel na (jestli mám správný informace) předávkování heroinem a přebytkem alkoholu, našli ho na hotelovém pokoji. Viděla jsem, jak se všichni trápí a ano, z nějaké části jsem to chápala, přece jenom to byl poměrně známý herec a slyšela jsem, že i dost dobře zpíval, ale nechápala jsem, proč se to tak řeší. Časem jsem to začínala někde číst - za týden po jeho smrti se měli brát s Leaou Michelle, která je s ním bůh ví, jak dlouho. Taky jsem zjistila, že se byl léčit na závyslost na drogách a už byl v naprostém pořádku a pořádně si užíval života. Ale dál? Nic. Po chvilce to lidi přestali řešit a všechno bylo v pořádku, smířili se s tím. Nedávno jsem se ale začala dívat na 'Glee' a konečně jsem to pochopila. Když jsem ho viděla s Leaou aneb Rachel, víte, poznáte to jen z toho jak se
na sebe koukají. Nedokážu si představit, jak to Lea snesla, bože, ten kluk byl jeden z nejúžasnějších kluků na světě (už zase začínám brečet). V seriálu se měli brát, ale nakonec se tam nevzali, ale víte co? I když se nevzali ani tam, ani ve skutečnosti, měl aspoň šanci vidět ji v jejich svatebních šatech. Lea má teď jinýho kluka - nechci k tomu nic říkat, protože ho měla dřív, než to byl vůbec rok a všechno, ale vím, že by to tak Cory chtěl, nechtěl by, aby všichni přestali prožívat svůj život naplno - a když se díváte na její fotky, tak vidíte, že se s tím srovnala, ale když si vzpomenu, jak brečela na pódii Teen Choice Awards (myslím, že to bylo zrovna tohle), tak je mi hrozně líto, že jsem ji nemohla podpořit a říct jí, ať zůstane silná, protože to, co se stalo je prostě..hrozné. Leao, stay strong.


Ale se vší úctou, není jediná, která se s tím musela srovnávat. Nehledě na všechny jeho přátele a rodinu - taky tu jsou jeho fanoušci, zvlášť ti, co sledovali/sledují Glee. Myslím, že jestli to nesledujete, tak to nikdy nepochopíte, protože to, jak tam Cory svou dokonalostí zasahoval bylo úžasné. Bylo těžké se do něj při tom nezamilovat, protože je to prostě.. Slova to nedokážou popsat. Ale ještě lepší než v seriálu, kterému oddal hodně času svého života byl v reálném životě. A já vím, že jsem ho nikdy nepotkala, nikdy jsem neviděla, jak se opravdu chová, ale viděla jsem ho ve videích, na předávání cen, fotkách a taky jsem četla jeho citáty, které při mě budou stát už napořád, Tenhle kluk se vám verve do srdce a už se nepustí. A i kdyby chtěl, vy byste ho nepustili, to mi věřte. Tenhle kluk mohl změnit svět, ale opustil nás už když mu bylo 31 - moc brzy na někoho tak vyjímečného. Cory, pro mě tu budeš už napořád. I když jsem to předtím nechápala, teď už to zcela chápu a nikdy tě opravdu nenechám odejít, protože lidi, které milujeme - i když jsme je nikdy nepotkali - s námi zůstávají navždy v srdci. Nikdy jsem neměla šanci a taky nikdy mít nebudu ti říct, jak moc jsi pro mě, pro nás udělal.
Děkuju, rest in peace.Stay weird&stay strong, LizLíbající

We're Faking It.

5. června 2014 v 14:16 | Liz
/dobře, ale tohle je prostě nejlepší obrázek s Faking It, kteý jsem kdy viděla:3/
Heyy, how are u?
Dnes jsem se zase rozhodla udělat takovou mou recenzi (ano, všichni známe moje
úžasné 'recenze':D) a tentokrát to bude na sseriál 'Faking It', který se začal vysílat
na MTV opravdu nedávno. Nejsem si přesně jistá, ale maximálně 10 týdnů zpátky.
Každopádně má zatím méně dílů a není to nějak už obrazně jako třeba k jedné sérii.
No, seriál je vlastně o nejlepších kamarádkách - Karmě a Amy, které se chtějí na střední
stát populárními (spíš Karma a Amy jakož její nejlepší kamarádka ji v tom podporuje).
Karma ale neví, jak se stát zajímavou neboli populární. Až na večírku je známější gay z
jejich školy, tedy Shane prohlásí za lesbičky, kterými nejsou, ale hned je všichni znají a
stávají se populární. Karma tedy Amy přemlouvá v tom, aby to s ní předstírala a Amy se
nakonec přemmluvit dá. Problém je ale ten, že je Karma zamilovaná do asi nejvíc
sexy kluka na škole - Liama Bookera, kterýmu se očividně taky líbí, ale musí předstírat,
že je lesba. A druhým problémem se jeví, že Amy časem zjištujě, že opravdu lesba
je a že to jen nehraje. Proto se začně hodně radit se Shanem, který ji přemlouvá k
zkoušení nejdřív jiných holek a pak přece jen o bojování o Karmu. Při tom všem se
tam samozdřejmě děje hrozně moc vtipných scén a je to i krapet úchylný, takže jestli
se budete koukat. tak buďte připraveni, protože je to prostě takový normální americký
středoškolský seriál a to tam nemůže jednoduše chybět.
/awwh:3/
Sama vůbec nevím, proč jsem se na seriál začala koukat, ale když jsem o něm uslyšela,
tak mi to prostě přišlo zajímavé a nenáročné, což jsem já potřebovala a taky to takové
je. Nevím, jestli by někdo mohl říct, že je to jeho oblíbený seriál, znám hodně
lepších, ale tenhle je takový pohodový, ne moc na přemýšlení a hlavně pro pobavení
a jak se dá říct i pro rady do života od lidí, které jsou stejně starší jako vy.
Jedoduše řečeno mám ten seriál moc ráda a vřele doporučuji!
/dole -homecoming queeeens<3/Stay weird, LizLíbající

Bilodeau is the best daddy.

18. května 2014 v 15:28 | Liz
Hey-loou.
How are you?:)
So, dnes mám pro Vás další takovou receni na jeden z mých oblíbených seriálů a to
seriál 'Babby Daddy' na který jsem začala koukat asi před měsícem a užho mám
(bez jednoho dílu) dokoukaný. Což mě štve, protože je to hrozně úžasná komedie na
kterou jsem se mohla vždycky podívat a zvedlo mi to náladu a teď musím zase čekat:(
Každopádně ale, let's do this.

Děj seriálu začíná asi tím, že se tři kamarádi - Ben (hlavní postava), Danny (bratr
Bena) a Tucker přestěhují společně do bytu v New Yorku.
Ben je barman v baru a taky pěknej děvkař, není tedy divu, že se mu před dveřmi
objeví dítě, které je jeho a matka se o něj nedokáže postarat.
Ben si nejdřív myslí, že to s Emmou (to dítě) nezvládne kvůli práci i s pomocí
jeho mamky (Bonnie), Dannyho, Tuckera ani Riley (kamarádka ze školy, kerá je
tajně do Bena zamilovaná, nejlepší kamarádka Dannyho).
Nakonec se ale rozhodne tak, že si Emu nechá a spolu se svými kamarády a
mamkou se o ni stará, nejčastěji komedicky.

/o sexy kočárku:3:'))/
Každý díl seriálu trvá cca. 20 minut a je o něčem jiném, vždycky trochu jiný
příběh, ale navazují na sebe, takže si myslím, že kdybyste jeden díl vynechali, tak
přijdete asi jen o trochu, ale kdyby se spolu někdo rozešel, tak o víc.
Seriál je sám o sobě nehoráně vtipnej, vidíme problémy s Emmou, hlavní dění je ale
okolo Bena a jeho děvkaření, protože ho to často zavede do potíží.
Epizody jsou ale i třeba o Dannym a jeho hokejové kariéře nebo Bonnie a jejím
kouzlem, kterým jí všichni muži milujou (to řekla ona, ne já).
Já osobně jsem si seriál opravdu hrozně zamilovala, protože je to hrozná sranda,
ale součastně se při koukání poučíte.

awwh
Rohodně doporučuju, protože je to prostě na zasmání a vždycky to zvedne náladu.
Je to super třeba i na cestu nebo jen doma u svačinky.
Předem Vás ale upozorňuju, že Ben, Danny, Tucker a všichni Rileyini kluci jsou MOJI
a nehodlám se o ně dělit^^
- pochopíte až je uvidíte, protože prostě, prostě.
Stay weird, Liz Líbající

Divergent - movie | recenze

15. května 2014 v 21:20 | Liz
Hello, you weirdo guys I don't like:D
/..just kidding, I love ya:*/
How are youuu?:)
Sope, (sope, jasně;DD) dneska jsem se konečně překonala a jdu napsat takovou menší
recenzi na film 'Divergence', který je v kinech už od 1.5 (byla jsem na premiéře3:)) a
je natočen podle trilogie od spisovatelky Veronicy Roth (zabiják jeden-_-).
Já jsem 1. & 2. díl trilogie přečetla někdy v létě a teď konečně čtu 3. díl a vůbec se mi
to nelíbí, nesnáším Tě Veronico, jsi velmi nepěkný vrah, to není od tebe hezké.
Každopádně, na knihy recenzi dělat nebudu, protože nemůžu dělaat recenzi na trilogii,
když jsemji ještě nedočetla, ale možná někdy v budoucnu se nad tím namyslím:)

Jak už jsem řekla, film je natočen podle první knihy trilogie 'Divergence' a jako kniha je
i on nazván 'Divergence' (to jste nečekali, co?:D).
Stručně obsah; film je o městu Chicagu, kde je obyvatelstvo rozdělenodo 5-ti frakcí:
Sečtělost (chytří), Nebojáctnost (uh, nebojácný), Upřímnost (upřímný), Mírumilovnost
(mírumilovní, zemědělci) a Odevzdanost (odevzdaní, nesobecký).
Okolo něj je plot za kterým nikdo neví, co je a nesnaží se to zjistit.
Je to z pohledu dívky - Tris, která je z Odevzdanosti a jako každého ji teď čeká v
16-ti něco jako talentová zkouška (řekne ti to jaké frakce se nejvíce hodíš, ale nemusíš
se rozhodovat podle výsledku) ve které se prokáže, že je Divergentní, což zamená, že
nemá předpoklady ani k jedné frakce, nemůže být kontrolována.
Sečtělost se snaží všechny Divergentní vyvraždit, proto to nesmí nikomu říct.
Tris si nakonec u obřadu volby vybere Nebojáctnost.
První kniha/film je hlavně vlastně o tom, jak prochází trénink v nebojáctnosti,
zápasy na vypadávání, protože tam nemůžou všichni.
Při tréninku se Tris zamiluje do jejich trenéra - Čtyřky (já vím, sexy jméno).
/& they lived happily eve after blah, blah, blah/
Při konci filmu už vlastně začíná válka, kterou začnou Sečtělí tak, že dají hlavnímu
Neohroženému sérum, kterým můe všechny ovládat, nefunguje jen na Divergentní.
Tris a Čtyřka proto ve spánku nejsou, ale ostatní dostanou pokyn vyvraždit Odevzdanost
(ještě se nevysvětluje proč, já to vím, ale nesmím spoilerovat:D).
Tris se to sanží zastavit, ale při tom musí zabít jejího kamaráda Willa a ztratit oba její rodiče.
Nakonec se jí podaří zastavit Jeanine, hlavní v Sečtělosti.
Samozdřejmě, válka neskončila, ale opět, nesmím spoilerovat, protože bude 2. film:D


Můj vlastní názor; no, můj názor je opravdu asi dost zkreslený tím, že jsem četla knihy
a měla jsem vlastní představu o tom, jak to bude vypadat.
Třeba, plot kolem města jsem si představovala jako normální drátěný plot a ne jako
několika-set vysoký plot jako bylo stvárněno ve filmu.
Tris jsem si představovala menší a ve filmu ještě k tomu měla šřasenku a různá viditelná
líčidla, když byla součástí Odevzdaných, což prostě nejde:D srry, im not srry.
Herec, který hrál Čtyřku je sice sexy jako Čtyřka, ale nevím, v některých věcech mi
na nej opravdu nesedí, nevím.
Obecně, bylo tam toho docela dost z knihy, ale zase si myslím, že vypustili dost vtipných
nebo důležitých detailů, což mě dost mrzí.
Stejně se mi ale film dost líbil, i když jsou knihy stejně lepší;D Doufám, že další díl bude
lepší, hlavně ne horší, protože by to bylo blbý zase vypouštět tolik věcí:)


Stay weird, Liz Líbající

Awkward.

6. května 2014 v 15:02 | Liz
Helo.3:)
How are u?:3
/dobře, už se na ten gif dívám moc dlouho:DD/
So, dneska tu pro Vás mám, no, ani nevím jak to nazvat, ale asi něco jako recenzi na
jeden z mých oblíbených seriálů -> Awkward.
Seriál dávají nebo aspoň dávali (nejsem si jistá, že ještě dávaj, ale dřív jsem na něj tam
koukala, teď už nekoukám) na MTV pod názvem Nešika.
Já osobně se (ne jen na tento seriál) koukám -> tu
- jinak teď zrovna nedávno začala 4. série, takže já osobně každý týden čekám na nový
díl (dneska:3 + Faking It:3). Anglicky to dávají na normálním MTV.

Obecě je děj o středoškolačce Jenně Hamilton, která na začátku střední má nehodu
a všichni si myslí, že chtěla spáchat sebevraždu.
Má taky svůj anonymní blog, kam všechno zapisuje, nejdříve, ale úplně bez podpisu
(myslím, už je to fakt dávno, co to bylo tak nekomplikované;D).
Hlavními postavy jsou tam také - její nejlepší kamarádka Tamara
(já tu holku tak zbožňuju:3), Matty - na začátku kluk se kterým spí a pak v průchodu
seriálu jsou pár, nejsou pár, děje se tam toho s klukama fakt moc.
Jake - taky, kamarád, chvilku byli pár, pak je Jake přítel Tamary, very complicated.
Sadie - kdybych to měla říct hezky, a nice bitch. Jestli se na to koukáte/koukali/
máte v plánu koukat, časem pochopíte:)
Pak též Jin (nevím jak se to píše:D), Jennina máma (taky bitchka jedna:D ale mám jí
mrtě ráda, jako Sadie:D), Valerie - školní poradkyně, jedna velá biatch, nejvíc
jí miluju:D.
<3^^
Obecně se seriál prostě úžasnej!
Musím uznat, že na 1. & 2. sérii si už fakt nevzpomínám, ale 3. byla naprosto úžasná
a měla nečekaný zvrat událostí, protože Jenna je prostě pitomá kráva.
I když 4. série nedávno začala tak i ta mě nadchla hned na začátku, protože jen ta
3 díly se toho fakt stala kupa věcí.
Naprosto tenhle dokonalej seriál doporučuju, myslím, že by se líbil hodně lidem,
protože je tam hodně trapných situací (hah, překvapivě se tak i jmenuje:D), které
jsme zažili většina z nás nebo si nikdy nepřejeme zažít.
Prostě si to zamilujete.
:3333<33(>^.^>)
..a nezmínila jsem se o tom, jak miluju Tamařiny (1.&2. fotka) hlášky:3

'You're Welcome.'


Stay weird, Liz LíbajícíHow I Met Your Mother

9. března 2013 v 15:16 | Kristý
Tenhle seriál? Nemá chybu. Vždycky jsem se koukala jak mi bylo špatně, nebo jsem byla nemocná. Je vtipný, sexuální, pro mě i pravdivý,.... Má milion '+' ale největší je, že dokáže rozveselit i v tý nejhorší chvíli mého života.
Naprosto doporučuju. Pomůže to i v Angličtině. Já mám s AJ od malička veliký problémy. Sice jako umím jí,ale není to pro mě to ořechový. Je to těžký.
Nejlepší herec je Barney Stinson, jinak se ve skutečnosti jmenuje Neil Patrick Harris. Docela jsem se divila, když jsem zjistila, že vlastně největší sukničkář je ve skutečnosti homosexuál. Není to narážka,ale je to dobrý! Miluju ho ikdyž není na holky, je naprosto boží a vždycky bude!
Co jsem si od nich vypůjčila je:
Bude to legen.........počkej si.........dární! Legendární
Tahle hláška je nejlepší. Používám jí skoro každý den..
Komu se líbí tento seriál? Jaký díly se vám nejvíce líbili? Koho máte nejraději?
 
 

Reklama

Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající