we're all mad here.

Music

Midnight Memories, Ain't It Fun&Settle Down + TFIOS trailer!

2. února 2014 v 13:56 | Liz

Hiii:')

How are u?
Dnes /i když trochu pozdě/ vás seznámím s news v mém světě hudby, knih, filmů. /to byla ta nejdivnější věta, kterou jsem kdy napsala:D/ Každopádně ale, pojďme na to. Začneme hudbou. Jak víte, tak jsem člověk, který poslouchá různý styly s mnooha zástupci a většina z nich není moc populární, ale mají nejlepší hudbu.

1. Klip k Midnight Memories!

/midnight memorieess, woaaah/
 • yep, moje oblíbená skupina a jejich nejvíc nejlepší sexy klip vůbec
 • jeden z nejlepších jejich klipů, krásně se předvedli
2. Klip k Ain't It Fun

/ain't it fun, liviiin' in a big world?/
 • jedna z mých oblíbených rockových skupin
 • ano, vím, že nejsou tak populární
 • je to ten nejvíc epický klip vůbec, skvělý námět
3. Klip s Settle Down

/but you're losing your words, we're speaking in bodies/
 • jo, nemá to třeba 1 milion zhlédnutí za 4 dny
 • jo, znám 2 lidi, kteří je vůbec znají
 • stejně je to ale jedna z nejlepších skupin, které znám a klip je prostě hustec

---------------------------------------------------------------
So, z hudby je to vše a teď ta nejlepší věc na světě..
.. VYŠEL TRAILER K 'THE FAULT IN OUR STARS!!!!! *fangirling*

/Okay? Okay./
 • jestli jste to nečetli, tak to prostě nepochopíte
 • bojím se že film nebude podle knihy
 • je to úžasný, One Reoublic v soundtracku, yay
Stay weird, Liz Líbající

Eurovision 2013 - Winner is Denmark!

19. května 2013 v 14:04 | Lizouš :*
Hi everyone!
Přínáším takové "novinky" z Eurovision, na které tady asi nikdo nekouká, protože Česko ani Slovensko už nikoho neposílá. Ale protože já jsem z Běloruska a máme doma nainstalovanou ruskou tv, tak jsme jako každý rok koukali na finále Eurovision. Jestli někdo apsolutně netuší, co to je, tak to je prostě pěvecká soutěž, do které se posílají zpěvačky, zpěváci a skupiny, které nejsou moc známý z Evropských zemí a tam zpívají nějakou úplně novou píseň. Minulý rok vyhrála Loreen s písničkou Euphoria a protože je ze Švédska, letošní Eurovision se konalo tam.
Tento rok jsem viděla jenom finále, kde bylo 26 zemí jako třeba: Rusko, Bělorusko, Malta, Irsko, Dánsko, Ukrajina, Azerbanžan, Maďarsko, Španělsko, Norsko, Německo, Řecko, Švédsko, Itálie atd. Podle mě byli někteří vážně dobří! My jsme teda fandili Dánsku (jestli jste si přečetli název, tak jste už pochopili, že Dánko vyhrálo), samozdřejmě Rusku, Maltě a Řecku (Alcohol, alcohol, alcohol is free! :'DDD ). Vyhrálo tedy Dánko a zpěvačka, která si nepamatuju, jak se jmenuje :)
Tady je pár fotek z vystoupění, moc se jí to povedlo.
With Love, Lizouš Líbající

Neon Trees - Everybody Talks

18. května 2013 v 12:03 | Lizouš :*

Asi před měsícem začali na rádiách hrát písničku od Neon Trees Everybody Talks. Písnička se mi začala líbit hned! Chvilku jsem moc nechytala slova, ale pak už jsem je zvládala v klídku. Každopádně je tahle písnička megakrutopřísněskvělá! Taky se mi na ní moc líbí klip, ve kterém je k refrénu takový něco jako tanec:)


Kdyžtak tady LYRICS VIDEO a TADY text a překlad. Ještě bych chtěla dodat, že tahle písnička je jedna z jejich nejslavnějších a podle mě i nejlepších!


With Love, Lizouš Líbající

Simple Plan ft. Sean Paul - Summer Paradise aneb moje inteligence

15. května 2013 v 19:49 | Lizouš :*


Myslím,že všichni tady známe písničku "Summer Paradise" od Simple Planu a Seana Paula. Předtím než začnu se svojí inteligencí, tak je to vážně skvělá písnička! Video máte TADY a překlad TADY.
A teď ta moje inteligence..
Jen tak tu písničku poslouchám a teď mi cvakne.. Sean, Simple, Summer a Paul, Plan, Paradise! Chápete? Prostě, že u toho prvního je vždycky S a u druhýho je P :D- Já vím no.. Jsem opravdu inteligentní, ale prostě mi to úplně naskočilo a připadá mi to teď hrozně magický.With Love, Lizouš Líbající

Avril Lavigne - Here's To Never Growing Up

12. května 2013 v 11:37 | Lizouš :*
Nevím jestli jste si někdo všimli, ale Avril před 2 dny vydala nový videoklip a to k písničce "Here's To Never Growing Up", která má být na novém albu "Avril Lavigne". Tu písničku jsem si zamilovala hned potom, co jsem viděla lyrics video. Je to vážně moc, moc, moc, moc, moc úžasný! Trochu se mi zdá, že se vrací do tý doby, kdy začínala. Hlavně někde po 2:05 nebo tak nějak.Každopádně to určité zkoukněte a užijte si to!
Hope you like it '))With Love, Lizouš Líbající

Ed Sheeran

9. března 2013 v 8:30 | Kristý
Give me love
http://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA
Pro mě nejoblíbenější písnička. Naprosto mě okouzlila a myslím, že i některé taky! Jeho minulost (co jsem se dozvěděla) byla těžká, jako u každýho. Není vůbec lehké se prosadit v tomle světě, ale není to nemožné. Všechno se dá!
 • Narodil se 17. 2. 1991 v Angliii a je mu teď 22.
 • Je ve znamení vodnář (jako já:D).
 • Celým jménem se jmenuje Edward Christopher Sheeran.
 • Je angliský zpěvák a textař.
 • Pozornost získal díky singlů The A Team a Lego House.
 • The A Team získal cenu Ivora Novella za nejlepší song!
Je tu nějaká fanynka tohodle chalana? Já si myslím, že určitě, protože tento zpěvák si fanoušky nesmírně zaslouží!

P!nk v Praze

15. února 2013 v 19:05 | Lizouš
10. května bude, jak asi hodně lidí ví, v Praze legendární zpěvačka P!nk se svou tour "The Truth About Love"! Já už mám lístky a určitě jedu! Hrozně se těším, protože mám P!nk hodně ráda a její nový album "The Truth About Love" (podle něj se jmenuje i ta tour) v překladu "Pravda o lásce" je úplně skvělý! Chtěla bych se vás zeptat, jestli ještě někdo jede do tý Prahy na P!nk? Pište do komentů jestli jedete, chcete jet nebo P!nk vůbec nemáte rádi. Já už se moc těším!


Lizouš Líbající

Nicki Minaj

22. prosince 2012 v 8:56 | Kristý
Známá zpěvačka Nicki Minaj
Ona je hodně potrhlá zpěvačka (myslím to v dobrým). Poznala jsem to na videoklipech a hlavně na oblečení. Dostávají mě její vlasy, jakou má vždycky barvu. Zachvilku jí můžeme říkat DUHA. Napíšu sem o ní pár zajímavostí. Možná je víte, ale neuškodí to. :)
Onika Tanya Maraj lépe známá pod svým uměleckým jménem Nicki Minaj [nyki mináž], je "rapperka" a textařka z New Yorku. Narodila se na Trinidadu, ale poté se přestěhovala do čtvrti Queens v New Yorku a studovala na LaGuardia High School. Svůj první mixtape pod názvem Playtime Is Over vydala roku 2007. Poté následovaly Sucka Free a Beam Me Up Scotty v roce 2008 a 2009. Poté Nicki Minaj objevil americký rapper Lil Wayne díky kterému podepsala v srpnu 2009 smlouvu se společnostmi Young Money Entertainment a Cash Money Records s distribucí od Universal Motown.

Ona je prostě zvláštní osobnost. Je určitě milá,ale nemůžu usoudit. Nepoznala jsem jí nikdy.
Má veliký styl a určitě velikej šatník.
Její písničky jsou luxusní. Mně se osobně moc líbí a májí šmrnc. Líbí se Vám taky?
 
 

Reklama

Rubriky


Zrození blogu - 26.8.2012 ve 19:41. Blog založila Lizouš Líbající